Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Survivor yarı finalistleri kimler oldu? Survivor’da son ödül oyunu…

  • 27 Haziran 2018
  • 534 kez görüntülendi.
Survivor yarı finalistleri kimler oldu? Survivor’da son ödül oyunu…
Konu Altı

Survivor’da heyecan dolu mücadele devam ediyor. Final için az bir vakit kala yarışmacılar da daha hırslı bir şekilde performans sergiliyor. Peki son bölümde mükafat kimin oldu? Bu akşam son mükafat oyununu hangi yarışmacı kazanacak? İşte bütün gelişmeler…

SURVİVOR 111. BÖLÜM TANITIMI

NUSR-ET ÖDÜLÜNÜ HANGİ YARIŞMACILAR KAZANDI?

Survivor’da dün akşam Nusr-et oyunu oynandı. Oldukça aka bir heyecana sahne olan oyunu kadınlarda Nagihan, erkeklerde ise Adem kazandı. Nagihan ödüle Damla’yı, Adem de Turabi’yi götürdü ve yarışmacılar aka bir ziyafet çekti.

SURVİVOR’DA 2. YARI FİNALİST KİM OLDU?

Survivor’da bu akşam ikinci Kıbrıs yarı finalisti de belli oldu. Sevilen yarışmada bu akşamki 2. Kıbrıs yarı finalistini belirleyecek olan yarışmanın finalinde Anıl ve Nagihan karşı karşıya geldi. Aka bir çekişmeye sahne olan oyunu Anıl kazandı ve 2. yarı finalist oldu. Böylelikle Kıbrıs’a giden ilk isimler Anıl ve Hilmi Cem oldu.

İLK YARI FİNALİST KİM OLMUŞTU?

Survivor’da iletişim oyunu sonrası merakla beklenen Kıbrıs yarı finaline ilk kimin kalacağının belirleneceği oyun oynandı. Aka bir heyecana sahne olan oyunun finaline Nagihan’la karşılaşan Hilmi Cem İntepe, beklenmedik bir galibiyete imza attı ve Kıbrıs yarı finaline kalan ilk ad oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ