TV 8’in en çok seyredilen yarışma programları arasında yer alan Survivor’da bu akşam 3. dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Habertürk’te yer alan habere göre, Survivor All Star 141.yeni bölümde bireysel dokunulmazlığı kazanan isim ve haftanın üçüncü eleme adayı olan isimler de belli oldu.

Peki Survivor eleme adayı kim oldu? Survivor bireysel dokunulmazlığı kim kazandı 21 Haziran? Survivor’da kim elendi? İşte detaylar…

Konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre, Survivor All Star 2022’de bu haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyunu oynandı. Reytinglerde hep üst sıralarda yer alan Survivor’da 2.dokunulmazlığı kazanan isim Ayşe Yüksel olurken 2.eleme adayı da Nisa Bölükbaşı olmuştu. Bu akşam yayınlanan programda 3.eleme adayı da belli olacak. Yayınlanan fragmana göre, programın yeni bölümünde eleme konseyinde heyecanlı anlar yaşanacak. Yarışmayı büyük bir heyecanla takip edenler Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor bireysel dokunulmazlığı kim kazandı 21 Haziran? Survivorda kim elendi? gibi soruların yanıtlarını merak ediyor. İşte o soruların yanıtları…

Survivor

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Finaline sayılı günlerin kaldığı Survivor All Star 2022’de 2.dokunulmazlık oyununu Ayşe Yüksel kazanmış ve ödülün de sahibi olmuştu. Ödül için Nagehan, Adem ve Batuhan’ı seçen Ayşe Yüksel, eleme adayı olarak da Nisa Bölükbaşı’nı göstermişti.

Survivor’da bu akşam oynanan 3. dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı Adem oldu. Aynı zamanda performans 1.si de olan Adem, iki isim söyleme hakkına sahip oldu. Adem heyecan dolu dakikaların yaşandığı konseyde Hikmet ve Nagehan’ın ismini söyledi.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ 21 HAZİRAN 2022?

Heyecanın zirveye çıktığı Survivor’da bu akşam adaya veda eden isim Berkan oldu.

SURVİVOR FİNALİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Survivor izleyicileri Survivor 2022 final tarihini de merak ediyor ve araştırıyor.

Peki Survivor All Star 2022 ne zaman bitecek? Survivor 2022 bitiş tarihi ne zaman?

Konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre, Survivor’da 2021 sezonu 129 bölüm yayınlanmış ve 25 Haziran 2021 tarihinde de final gecesi canlı olarak yayınlanmıştı. Fenomen yarışmanın bu sezon da benzer tarihlerde final yapılması bekleniyor.