Dizi

Survivor’da kim elendi, Survivor’da kim gitti? Survivor All Star’da en son kim elendi? İşte elenen isim!

TV8’in en çok izlenen yarışma programları arasında yer alan Survivor’da kimin elendiği merak ediliyor ve araştırılıyor. Finale sayılı günler kala her konsey gecesini merakla bekleyen seyirciler son elenen yarışmacıyı da merak ediyor ve araştırıyor.

Survivor izleyicileri Survivor’da kim elendi, Survivor’da kim gitti? Survivor All Star’da en son kim elendi? gibi soruların yanıtlarını araştırıyor.

Vatan’da yer alan habere göre, Survivr All Star’da dün gece 3. ve 4. eleme adaylarının belli olmasından sonra eleme heyecanı da yaşandı. Konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre, haftanın ilk eleme adayı Berkan olurken; 2. eleme adayı Ogeday olarak açıklanmıştı. Haftanın 3. eleme adayı Hikmet, 4. eleme adayı da Nisa oldu.

SURVIVOR111111111

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ? SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre Survivor’da kritik bireysel dokunulmazlık oyununda rakiplerine göre daha başarılı bir performans grafiği çizerek dokunulmazlığı kazanan yarışmacı, Adem ve Nagihan arasında oynanan bireysel dokunulmazlık oyunu finalinde açıklandı. Nagihan, Adem karşısında 4-1’lik farklı skorla kazanarak haftanın 3. dokunulmazlığını kazandı.

SURVİVOR PERFORMANS 1.Sİ KİM?

1 – ADEM KILIÇCI: 9
2 – BATUHAN KARACAKAYA: 5
3 – OGEDAY GİRİŞKEN: 3
4 – HİKMET TUĞSUZ: 2
5 – BERKAN KARABULUT: 1
6 – NAGİHAN KARADERE: 1
7 – AYŞE YÜKSEL: 0
8 – NİSA BÖLÜKBAŞI: 0

aa 1

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Aktarılan detaylara göre, haftanın İlk eleme adayı dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı Batuhan Karacakaya tarafından belirlendi. Ada konseyinde Batuhan tarafından seçilen haftanın ilk eleme adayı Berkan Karabulut olmuştu.

Survivor’da ikinci eleme adaynın dokunulmazlık oyununu kazanan Adem Kılıçcı belirledi. Adem, 2. eleme adayı olarak Ogeday’ın adını vermişti.

Son dokunulmazlığı kazanan Nagihan ise üçüncü eleme adayı olarak Hikmet’in adını söyledi. Yine konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre, haftanın performans birincisi olan Adem de 4. eleme eleme adayı olarak Nisa’nın adını verdi.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİM OLDU?

  1. ELEME ADAYI : BERKAN
  2. ELEME ADAYI : OGEDAY
  3. ELEME ADAYI : HİKMET
  4. ELEME ADAYI : NİSA

Yapılan oylama sonucunda Survivor All Star’a veda isim Ogeday Girişken oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu