Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Survivor’da kim elendi ?

  • 20 Mart 2018
  • 515 kez görüntülendi.
Survivor’da kim elendi ?
Konu Altı
Survivor’da kim elendi , kim gitti ? Survivor 2018’de Acun Ilıcalı’nın her zaman söylediği gibi tüm oyunlar yalan tek gerçek dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor’da İpek gitti. 
Survivor’a geçen haftalarda Nagihan’ın Gönüllüler’e gelmek istemesi akabinde Acun Ilıcalı’nın kritik değişikliği soınrası galibiyetler peş peşe geldi.

Hakan geçirdiği ağır sakatlığın ardından oyunlara geri döndü. Oynanan dokunulmazlık oyunun parkuru gelmiş geçmiş en uzun su oyunu parkuruydu. Funda’nın ödül oyununda geçirdiği boğulma tehlikesinin ardından dokunulmazlık oyununda oynamak istemedi. Bu duruma Sema’nın karşı çıkması ile Funda ile Cumali yüzmeyi az bilmelerine rağmen oyuna dahil oldu. Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? diye merak ediyorsanız kazanan All Star oldu. Bireysel dokunulmazlığı Ramazan ile finale kalan Nagihan kazandı. Haftanın en iyi performansı Funda oldu. Konseyde dokunulmazlık kolyelerinin sahibi Funda ve Nagihan birer isim söyleme hakkına sahip oldu. Survivor’da eleme adayları belli oldu. İpek, Ramazan, Birsen eleme adayı oldu. Ramazan’ın ismini Nagihan söyledi. Funda ise Birsen’in adaını söyledi. Survivor’a yeni katılan 4 isimden 2si olan Batuhan ve Mustafa Kemal’in isimleri kurallar gereği ilk konseyde isimleri yazılamadı. Haftanın en iyi performası, Erkeklerde 1. Hilmi Cem, 2. Mustafa Kemal,Kadınlarda 1. Funda 2. Damla  ödül olarak vitamin kazandılar. Peki Survivor’da kim gitti, kim elendi? Survivor 2018 dokunulmazlık kim kazandı? 

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bir gün önce akşam iki oyun oynandı.  İlki konforlu ada içersinde oynanan oyunda, gönüllüler takımı avantaj kurarak ödülün sahibi oldu.
İkinci oyun ise tavuklu wrap ile mor oda içresinde oynandı.  Bu oyunda ise kazanan taraf ünlüler oldu.  Dün akşamın gündem konusu ise Yiğit’in başını çarpıp sakatlanması oldu. Diğer taraftan Funda ve sema arasında ise parkurda ufak tek stres yaşandı.

SEMA-FUNDA ARASINDA GERİLİM

Survivor adasında zaman geçtikçe yaşanan sıkıntılar zorluklar da artıyor. Bu durum da yarışmacıları olumsuz etkiliyor ve birbirleriyle tartışmaya başlıyorlar. Bu akşam yayınlanacak bölümde son kavga Funda ve Sema arasında oldu. Yayınlanan fragmanda Survivor tarihinin en zor oyununda Funda yüzme bilmediği gerekçesiyle oynamak istemiyor. Sema ise buna tepki gösteriyor. Sema: “Funda aslında ben yüzmeyi biliyorum. Kendimi güvende hissetmezsem yüzemiyorum. Aslında hepimiz bu kararı verip bu duruma izin vermemeyi konuşmuştuk ama takım arkadaşlarım sessiz kaldılar.” dedi. Funda ise bu çıkışa karşılık olarak: “Muhatabım siz değilsiniz. Ben oynamıyorum” dedi. Sema iyice sinirlenerek “Buradaki insanların gitmesindense yüzme bilmeyen gitsin o zaman. Adalet budur. Burası Survivor.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ