Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Talihsiz Kocanın Başına Gelenler Yok Artık Dedirtti! 21 Yıl Sonra Çocuklarının Kendisinden Olmadığını Öğrendi…

  • 18 Aralık 2018
  • 532 kez görüntülendi.
Talihsiz Kocanın Başına Gelenler Yok Artık Dedirtti! 21 Yıl Sonra Çocuklarının Kendisinden Olmadığını Öğrendi…
Konu Altı

21 yıldır hayatını devam ettirdiği eşine boşanma davası açarak boşanan Necdet Ç., hayatının yalanı karşısında şok geçirdi. Beyninden vurulmuşa döndü. Velayetlerini istediği 3 çocuğunun da kendisine ait olmadığını, DNA’ların uyuşmadığını öğrenen talihsiz adam, boşandığı eşine bu sebepten dolayı toplam olarak 510.000 TL’lik tazminat davası açtı.

İstanbul’da 21 yıldır evli olan bir şahıs, 3 çocuğunun da kendisine ait olmadığını boşandıktan sonra yapılan DNA testi ile öğrendi. Hayatının şokunu yaşayan ve ne yapacağını şaşıran adamın hali içler acıttı. Eşine ise 510.000 TL tazminat davası açtı.

İkna Edemedi Boşanma Davası Açtı

İstanbul’da ikamet etmekte olan Necdet Ç. ile İlkay Y. çifti 21 yıldır aynı hayatı paylaşıyorlardı. 21 yıllık evlilikleri 2 yıl önce İlkay Y.’nin evi terk etmesiyle birlikte bitti. Eşini eve dönmesi için ikna etmek için birçok yol deneyen Necdet Ç. başarılı olamadı ve ardından eşine boşanma davası açtı. Necdet Ç. dava devam ettiği esnada çocuklarının velayetinin de kendisinde kalmasını talep etti.

“Çocuklar Senden Değil”

Çocuklarını görmek için İlkay Y.’nin evine giden ve çocuklarını ziyaret eden Necdet Ç.’ye çocukların kendinden olmadığını, neden velayetini istediğini soran kadının bu söylediğiyle birlikte Necdet Ç. hayatının şokunu yaşadı. Boşanma davası sonuçlandığında mahkeme çocukların velayetini annesine verdi ve ardından Necdet Ç.’yi ise 600 TL nafaka ödemeye mahkum etti.

3 Çocuğun Babası Değil

Boşanma davasının sonuçlanmasının ardından Necdet Ç.’nin avukatı Nahide Siller aracılığıyla soy bağının reddi davası açıldı ve DNA testi yapılması talep edildi. Mahkeme 3 çocuğu ve babaları olan Necdet Ç.’yi Adli Tıp Kurumu’na sevk etti. Bir süre aradan sonra çıkan DNA sonuçları kapsamında 3 çocuğunda Necdet Ç.’den olmadığı ortaya çıktı. Bunun üzerine talihsiz adam eşine 500.000 TL manevi, 10.000 TL maddi tazminat davası açtı.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ