Yaşam

Tarım Kredi Market resmen çıldırdı! 5 litrelik sıvı yağ ve 5 kiloluk toz şekerde şok indirim! Kaçıran bin pişman olur!

Son zamanlarda yaptığı kampanyalarla tüketicilerin yüzünü güldüren Tarım Kredi Marketler yeni bir kampanya için düğmeye bastı.

Konu ile ilgili olarak aktarılan son dakika detaylarına göre, 5 litre sıvı yağ ve 5 kg toz şekerde görülmemiş kampanya başlatıldı. Kamupersoneli’nde yer alan habere göre, son zamanlarda arka arkaya gelen zamlar sonrasında vatandaşlar marketlerin indirimli ürünlerini merak ediyor ve araştırıyor. Aktarılan son dakika bilgilerine göre, Tarım Kredi Market diğer rakip marketleri geride bırakarak bazı ürünleri indirimli şekilde satmaya başladı.

Tüketicilerin yüzünü güldüren Tarım kredi marketler indirimlerini hız kesmeden sürdürüyor. Konu ile ilgili olarak aktarılan son dakika bilgilerine göre, milyonlarca kişinin yüzünü güldüren söz konusu indirimlerin bugün itibariyle başladığı bildirildi. Bugün itibariyle geçerli olan ve milyonlarca tüketicinin yüzünü güldüren indirimler kapsamında sıvı yağ ve toz şeker de bulunuyor.

pexels peter de vink 849403 1
ayçiçekyağı

YENİ FİYATLAR BELLİ OLDU

Bugün itibariyle başlatılan Tarım Kredi Market indirimin detayları resmen açıklandı. Aktarılan resmi bilgilere göre, bugünden itibaren 81 şehirde yer alan şubede 5 litre TMO Ayçiçek yağı 135 liradan, 2 kilogram beyaz toz şeker de 65,05 liradan satılıyor.

TARIM KREDİ MARKET İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

Bugün itibariyle Tarım Kredi Market tarafından başlatılan indirimlerin detayları da belli oldu. Açıklanan resmi detaylara göre bugün itibariyle Tarım Kredi Markerlerde 5 litre TMO Ayçiçek yağı 135 lira, 2 kilogramlık beyaz toz şeker 65,05 TL fiyatıyla alıcılarını bekliyor.

Ayrıca tüm indirimler yalnızca bu kadar da değil. Konu ile ilgili olarak detaylı bilgi vermek gerekirse, ayçiçek yağı ve şekerde peş peşe indirim yapan Tarım Kredi marketleri de hemen hemen her üründe indirimli fiyat garantisi ile müşterilerini bekliyor. Söz konusu ürünler arasında; tahıl ürünleri, baklagiller, meyve sebze, un, şeker yağ gibi ürünler yer alıyor.

pexels nicole michalou 6061602 3 1
şeker

Peki Tarım Kredi Marketlerde yağ fiyatları ne kadar? Tarım Kredi Marketlerde ayçiçek yağı ne kadar? Tarım Kredi Marketlerde şeker ne kadar? İşte merak edilen o soruların yanıtları…

TARIM KREDİ KOOPERATİFİ MARKET AYÇİÇEK YAĞI VE TOZ ŞEKER FİYATLARI AĞUSTOS 2022

Açıklanan resmi rakamlara göre, Tarım Kredi Markette bugün itibariyle 2022 yağ ve şeker fiyatları şu şekilde açıklandı:

5 litre TMO Ayçiçek Yağı 135 Türk Lirası
2 kilogram Safi Beyaz Toz Şeker 65.05 Türk Lirası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu