Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Tecavüze Direnen Çocuk Kızlar İnfaz Ediliyor!

  • 12 Ekim 2018
  • 819 kez görüntülendi.
Tecavüze Direnen Çocuk Kızlar İnfaz Ediliyor!
Konu Altı

Kolluk kuvvetlerimize teslim olarak PKK’dan kurtulan kadın teröristler öyle şeyler anlattı ki kan dondurdu. PKK’nın elebaşı olan Karayılan’a yakın olan terörist kadınlar, Karayılan’ın çocuk yaştaki kızlara tecavüz ettiğini söyledi. Bu sapıkça hareketine karşılık direnç gösteren çocukların ise öldürüldüğünü anlattılar.

İki Kadının Anlattıkları Kan Dondurdu

Örgüt kamplarından kaçmayı başararak emniyet mensuplarına sığınan iki kadın terörist, vermiş oldukları ifadelerde PKK elebaşıları arasında yer alan Murat Karayılan’ın her gün düzenli olarak bir kadın veya bir çocukla ilişkiye girdiğini, çocuk yaştaki kızların direndiği anda öldürüldüğünü söyledi.

Kaçmayı Başarıp Sığındılar

2017 yılı Temmuz ayında Irak’ın kuzey bölümünde kurulan örgüt kamplarından kaçmayı başararak Şırnak’a bağlı Silopi ilçe sınırlarında görev yapan emniyet mensuplarına sığınan 42 yaşındaki K.Jinda ve 39 yaşındaki D. Delila kod adlı kadın teröristler tarafından verilen ifadeler kan dondurdu.

PKK Elebaşıları arasında yer alan Murat Karayılan’ın her gün bir başka kadın ve bir başka çocuğu kullanarak ilişkiye girdiği söylendi. Bu duruma karşı koyanlar veya direnenlerin ise direkt olarak silahla öldürüldüğünü anlattılar.

3 Gün Alıkoyup, Silah Zoruyla Tecavüz Etmiş

İtirafçı olan 2 kadın terörist de 2017 yılı Ocak ayında Bole kampına ziyarete gelen Karayılan’ın Paperin ve Helin kod adındaki iki terörist kızı da yanına alıp 3 günlük sürenin ardından kampa yolladığını, iki kıza da kafalarına silah dayayarak tecavüz ettiği anlatıldı.

Tecavüze Direndi Öldürüldü

İtirafçı teröristler bu olayın yaşanmasıyla birlikte aradan birkaç gün geçtikten sonra Sara Tolhindan kod adındaki Sakine Taş’ın da tecavüz edilmek istemediği için Karayılan tarafından silahla öldürüldüğü belirtildi. İtirafçılar sapık adamın 2017 yılında Torin Sevişoğlu, Megrican Atsız ve bu olayı kamptakilere duyuran Kahraman Kave ve Berzan İmdat’ı saçlarından tutup diz üstü yere çöktürdüğü bilgisini de ilettiler.

İki teröristin anlattıklarına göre Karayılan 70’den fazla teröristin önünde kendisinin hakkında konuşulmasının cezasının ölüm olacağını söyleyerek 4 genci direkt infaz etti. İtirafçı teröristler, toplamda infaz edilen 5 teröristi tutuklu oldukları cezaevinde fotoğraflarına bakarak öğrendi.

TSK’nın Üzerine Attılar

Örgütün infaz ettiği bu 5 şahsı, TSK tarafından Kandil’e yapılan hava operasyonlarında öldürdüğü yönünde bilgilendirdiği de belirtildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ