Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Telltale, Stranger Things Temalı Yeni Bir Oyun Çıkaracak

  • 15 Haziran 2018
  • 1.556 kez görüntülendi.
Telltale, Stranger Things Temalı Yeni Bir Oyun Çıkaracak
Konu Altı

Netflix, sunduğu binlerce sıra ve film içeriği ile artık herkesin severek kullandığı bir platform haline gelmiş durumda. Yeni gelen bir haberle de artık platformda oyunların da yer alacağını öğrenmiştik. Ancak Telltale’in Netflix ile gerçekleştirdiği pakt belli ki diğer planlara da hizmet ediyor, çünkü şirketin Stranger Things temalı bir de oyun çıkaracağı bilgisi sızdırıldı.

Stranger Things evreninde özellikle ikinci sezonda yaşanan olaylara odaklı olarak geliştirileceği düşünülen oyuna dair henüz çok bilgi yok. Ama işin içinde Stranger Things evreni olunca, sanırım ortaya kötü birşey çıkması mümkün değil. Stranger Things temalı oyun ise Netlix üzerinden oynanabilecek Minecraft: Story Mode’dan farklı olarak Netflix’den müstakil bir oyun olarak çıkarılacak.

Netflix, Yayın Hizmetine Oyunları da Eklemeye Hazırlanıyor (Anket)

Oyuna ait detaylı bilgilerin ve resmi duyurusunun yakın zamanda yapılması bekleniyor. Oyunun hikayesi ile ilgili ilk bilgilerin verilmesi için Netflix ve Telltale’e pek çok sual sorulmuş ancak henüz ses çıkmış değil. Telltale Games’in uyarlama oyun konusundaki başarısını düşünecek olursak, yeni Stranger Things oyunu da hepimizi mesut edecek gibi görünüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ