Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Terazi burcu haftalık burç yorumu

  • 27 Ağustos 2018
  • 335 kez görüntülendi.
Terazi burcu haftalık burç yorumu
Konu Altı

Terazi burcu haftalık burç yorumu3 saat önce

27 Ağustos-2 Eylül haftalık burç yorumunuzu Astrolog Başak Tanyeri hazırladı. Sevgili Terazi burcu, Oğlak burcunda ilerleyen Mars ev, aile, yuva konularında sorumluluklar alacağınızın göstergesi.

11 Eylül’e kadar devam edecek bu süreci evde fiziksel zor gerektiren işlerinizi halletmek için değerlendirebilirsiniz. Evde onarım, tamirat gerektiren konular için de uygun. Ev değiştirme, ev kiralama, satın alma işlemleri için de müsait bir süreç. Şöyle bir hayatınızı değerlendirip hangi yöne gitmek isteyeceğinize karar verip canla başla yola koyulma zamanları diyebilirim. Güneş ise Başak burcundaki seyrine devam etmekte. 22 Eylül’e kadar devam edecek bu süreç biraz içe çekilip hayatı gözlemleyeceğiniz bir döneme işaret ediyor. Hayatın hangi alanlarında çok çalıştınız, uğraştınız, hangi konularda kuruntu yapıyorsunuz? Bunları düşünebilirsiniz. Yalnızca kendinizi olduğunuzdan daha düşük seviyede değerlendirmemeye, özeleştiri boyutunu abartmamaya dikkat etmenizi öneririm.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ