Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Terminatör 6’nın Setinden İlk Fotoğraflar Yayınlandı!

  • 22 Haziran 2018
  • 1.073 kez görüntülendi.
Terminatör 6’nın Setinden İlk Fotoğraflar Yayınlandı!
Konu Altı

Terminatör hayranlarının uzunca süredir Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton tekrardan seriye döndüğü bir filmin hayalini kurduğu biliniyordu. Terminator 6 ile beraber serinin köklü fanlarını çok mesut edeceği düşünülüyor. Filme dair yapım aşamasında olduğu bilgisi dışında fotoğraflar da paylaşıldı.

Terminator ve Terminator 2’de Sarah Connor olarak izlediğimiz Linda Hamilton da rolüne art dönüyor. 61 yaşındaki oyuncu, bu yaşına karşın formundan hiçbir şey kaybetmemiş gibi. James Cameron ve Tim Miller gibi dev isimlerin ortaklığında çekilen filmin muhteşem bir yapım olmasını bekliyoruz.

Serinin her art dönüşü sevenleri için büyük bir düş kırıklığı olmuştu. Bu kez oyuncular fanların istediği gibi, yönetmen ve senarist keza alanının en uzmanları. Çok büyük bir sürpriz olmazsa neredeyse onlarca yıldır beklenen ve istenen Terminatör filmine 2019 yılında kavuşacağız.

Inception Filmiyle Milyonlarca İnsanın Beynini Yakan Fırıldak ‘Kısmen’ Gerçek Oldu!  

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ