Dar gelirli ailelerin beklediği sosyal konut projeleri için tarih verildi. Peki TOKİ sosyal konut başvuruları başladı mı? TOKİ sosyal konut 2022 başvuruları ne zaman başlayacak? İşte merak edilen soruların yanıtları…

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, sosyal konut projeleriyle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Medyatava’da yer alan habere göre, dar gelirli ailelerin beklediği sosyal konut projeleri için tarih verildi. Peki TOKİ sosyal konut başvuruları başladı mı? TOKİ sosyal konut 2022 başvuruları ne zaman başlayacak? İşte merak edilen soruların yanıtları…

TOKİ sosyal konut başvuruları başladı mı? TOKİ sosyal konut 2022 başvuruları ne zaman başlayacak?

Sosyal konut projeleri ile ilgili olarak yaptığı açıklamada Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı sosyal konut hamlesini başlattıklarını kaydeden Murat Kurum, “İnşallah eylül ayında Sayın Cumhurbaşkanımız milletimize bu projemizi müjdeleyecek ve 81 ilimizde olduğu gibi İstanbul’umuza da yeni 10 binlerce konut kazandıracağız” şeklinde konuştu.

Silivri Millet Bahçesi İlk Fidan Dikim Töreni’nde milyonlarca kişi tarafından merakla beklenen TOKİ projeleri hakkında açıklamalar yapan Murat Kurum, projeler için tarih de verdi.

“EN GEÇ NİSAN SONU BAHÇEMİZİ BİTİRECEĞİZ”

Yaptığı açıklamada büyük ve güçlü Türkiye’yi inşa etmeye devam edeceklerini dile getiren Bakan Murat Kurum, Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı sosyal konut hamlesini de başlattıkların kaydetti.

Peki TOKİ sosyal konut başvuruları başladı mı? TOKİ sosyal konut 2022 başvuruları ne zaman başlayacak? İşte merak edilen soruların yanıtları…

TOKİ sosyal konut başvuruları başladı mı? TOKİ sosyal konut 2022 başvuruları ne zaman başlayacak?

TOKİ SOSYAL KONUT BAŞVURULARI BAŞLADI MI? TOKİ 2022 SOSYAL KONUT BAŞVURULARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Eylül ayında milyonlarca kişi tarafından merakla beklenen TOKİ 2022 sosyal konut projelerini Eylül ayında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın müjdeleyeceğini söyledi.

Bakan Murat Kurum, “81 ilimizde olduğu gibi İstanbul’umuza da yeni 10 binlerce konut kazandıracağız.” diyerek, vatandaşların büyük bir heyecan içinde bu yeni projeleri beklediklerini kaydetti.

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Murat Kurum Silivri projeleriyle de ilgili önemli açıklamalar yaptı. Bakan Murat Kurum TOKİ başkanlığı, bakanlık, tüm ekiple birlikte gece gündüz gayret edip Silivri’nin yine bu çerçevede emeklilerini, engelli kardeşlerimizi ve özellikle de gençlerimizi, yeni evli kardeşlerimizi bu kampanyadan en güzel şekilde faydalandıracaklarını kaydetti.