Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Tüm Zilleri Çalıp Binaya Girip Engelli Kadına 6 Kişi Tecavüz Ettiler!

  • 05 Ekim 2018
  • 862 kez görüntülendi.
Tüm Zilleri Çalıp Binaya Girip Engelli Kadına 6 Kişi Tecavüz Ettiler!
Konu Altı

İstanbul’da arkadaşlarıyla birlikte bir düğüne katıldıktan sonra pencerede çarşaf silkelerken gözlerine kestirdikleri, %70 zihinsel engelli 44 yaşındaki kadına tecavüzde bulundukları iddiasıyla birlikte toplamda 6 sapık polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

İstanbul Bağcılar’da bir düğüne katılım gerçekleştirdikten sonra, alanda yer alan bir evin camından gördükleri %70 zihinsel engeli bulunan 44 yaşındaki kadına tecavüzde bulundukları iddiasıyla birlikte gözaltına alınan 6 kişiden 2’sinin eve girip tecavüz ettiği, diğer 4’ünün ise apartman içerisinde bekledikleri kısa sürede edinilen bilgiler arasında yer alıyor. Şüpheliler polis ekipleri tarafından tamamlanan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildiler.

Bağcılar sınırları içerisinde yer alan Fevziçakmak Mahallesi’nde bundan yaklaşık 1 hafta önce Pazar günü gerçekleşen iğrenç olay polis kayıtlarına göre şu şekilde meydana geldi. Bir arkadaşlarının düğününe giren 6 kişi, düğün bittikten sonra apartman camından çarşaf silkeleyen bir kadın görüyorlar. 44 yaşında %70 zihinsel engeli olan bu kadını dikkatlice izleyen 6 sapık, kadına ilk olarak el kol hareketi yapıp konuşmaya çalışıyorlar. Kadın tepki vermeyince apartmanın tüm zillerine basıyorlar. Adından apartmana girdikten sonra kapıları çalıp, kadının hangi katta oturduğunu soruyorlar ve kadını buluyorlar. Apartmana giren kişi sayısı 6. Eve çıkıp tecavüz eden kişi sayısı ise 2. Geri kalan 4 kişi etrafı kolaçan ediyor.

Y.C. (24) ile M.D. (27) iğrenç olayı gerçekleştiriyorlar.

Kolaçan etmek amacıyla binaya giren 4 kişinin ise komşuların “kadını bilmiyoruz ” uyarısı üzerine “yanlış gelmişiz” diyerek binadan ayrıldığı yapılan iddialar arasında yer alıyor.

%70 Zihinsel engelli mağdur A.M.’nin aradan bir gün geçtikten sonra kendisini ziyaret amaçlı gelen kız kardeşine anlatmasıyla birlikte ailenin şüpheli şahısların hepsinden şikayetçi olduğu ve bu kapsamda soruşturma başlatıldığı polis ekipleri tarafından bildirildi.

Polis ekipleri 3 Ekim 2018 tarihinde yapmış olduğu operasyon sonucunda Şüphelilerden 4’ünü Bahçelievler’de kıskıvrak yakalarken, diğer ikisini ise olayın gerçekleştiği Bağcılar Mahallesi’nde gözaltına aldı.

Olay yerinde bulunan güvenlik kameraları incelendiğinde şüphelilerin sokak üzerinde binaya girmeden kadına el kol hareketleri yaptıkları saptandı. Binaya giriş görüntüleri, çıkış görüntüleri tamamı polis ekiplerinin elinde mevcut.

Gayrettepe’de bulunan Asayiş Şube Müdürlüğü’nde gözaltına alınan şüpheliler Gasp Büro Amirliği tarafından sorgulandı. Polise ifade veren şüphelilerden Y.C. lokum işiyle uğraştığını, M.D.’nin ise matbaacı olduğunu iletti. Şüphelilerden M.D. kadının engelli olduğunu bilmediklerini söyledi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ