Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Türkiye’nin En Genç Belediye Başkan Adayı 22 Yaşında!

  • 22 Ocak 2019
  • 478 kez görüntülendi.
Türkiye’nin En Genç Belediye Başkan Adayı 22 Yaşında!
Konu Altı

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerin öncesinde Belediye Başkan adaylarını büyük bir hızla açıklamaya devam eden Saadet Partisi, henüz 22 yaşında olan Üniversite Öğrencisi Bünyamin Ünlü’nün Gelibolu Belediye Başkan Adayı olması noktasında karar kıldı. Bu sayede Türkiye’nin en genç Belediye Başkan Adayı 22 yaşında oldu.

31 Mart yerel seçimlerin öncesinde adaylarını birer birer açıklayan Saadet Partisi, henüz 22 yaşında olan üniversite öğrencisi Bünyamin Ünlü’yü Çanakkale sınırları içerisinde yer alan Gelibolu ilçesinden Belediye Başkanı adayı olarak gösterdi. Türkiye’deki en genç belediye başkan adayı ünvanına bu sayede sahip olan Ünlü, Saadet Partisi Çanakkale İl Gençlik Kolları Milli Görüş camiasının içerisinde görev yapan bir isim.

“Siyaset Gençleşiyor”

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde öğrenimi devam ettiren Ünlü, son sınıf öğrencisi. Siyasetin gençleştiğine dikkat çeken genç aday, kendilerinin bu işin içerisinde bulunmaktan son derece gurur duyduklarını, heyecanlı olduğunu anlattı.

Saadet Partisi Liderine Teşekkür Etti

Ünlü, adaylık sürecine yönelik Saadet Partisi Çanakkale İl Başkanı Süleyman Saçıkara e Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’na teşekkürlerini canlı yayında iletti.

“Dünya Gelip Geçici”

Gelibolu’da seçim kampanyasını başlattıklarını aktaran Ünlü, kadronun tamamıyla genç ve dinamik yapıdan meydana geldiğini anlattı. Belediyecilikte adam kayırma değil, Liyakatı esas alacaklarını ve işi bilenlere bırakacaklarını belirten Ünlü, Milli Görüş Belediyeciliği’nin ne anlama geldiğini, yapılacakları vatandaşlara anlattıklarını ve Gelibolu’nun geleceği için tüm enerjilerini sarf edeceklerini söyledi.

Bu süre içerisinde kapılarının herkese açık olduğunu belirten Ünlü, her türlü derdi dinlemek için var olduklarını, Dünya hayatının gelip geçici olduğunu, çözülmeyecek hiçbir derdin var olmadığına dair düşüncelerinin olduğunu anlattı.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ