Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

UBER, İstanbul 3.Havalimanı’nda da Çalışmak İstiyor!

  • 29 Ekim 2018
  • 485 kez görüntülendi.
UBER, İstanbul 3.Havalimanı’nda da Çalışmak İstiyor!
Konu Altı

UBER Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı, Uber’in son derece konforlu, akıllı ve yine son derece güvenilir yolculuk sağladığının altını çizerek, bu yolculuk keyfini İstanbul 3. Havalimanı içinde gerçekleştirmek istediklerini açıkladı.

Bahadırlı, açıklamalarını devam ettirerek, Türkiye üzerinde UBER’in toplam 4 Milyon indirilme sayısına ulaştığını aktardı. Uber’in konforlu, lüks, güvenilir ve son derece akıllı yolculuk anlayışını 3.Havalimanı’ndaki misafirlere de yaşatacaklarını anlatan Bahadırlı, çalışmaların devam ettiğini anlattı.

Neyran Bahadırlı, Türkiye’de toplam olarak UBER indirilme sayısının 4 Milyon gibi dev bir rakama ulaştığını, 2014 yılı Haziran ayından itibaren hizmet vermeye başlayan UBER’in, 4 yıl içerisinde 2.000 tanesi taksi olmak üzere toplam olarak 8.000’e yakın aktif sürücüyle birlikte ortaklık kurarak hizmetlerine büyük bir hızla devam ettiğinin altını çizdi.

UBER mobil uygulamasıyla birlikte lüks, konforlu ve güvenilir bir yolculuk gerçekleştirme arzusunda olan kişilerle, bu hususta kaliteli ulaşım hizmeti sağlayacaklar tek bir çatı altında birleşiyor. Şehir ulaşımında büyük bir devrim yaratan UBER, yeni projeler geliştirmeye de büyük bir hızla devam ediyor.

Bu yolda atmış oldukları adımlardan en önemlisi Türkiye’de bulunan tüm mevcut UBERXL sürücüleriyle birlikte e-Fatura sistemine geçilmesi olarak nitelendiriliyor. Bu şekilde yolcuların UberXL yolculukları için, yolculuğu gerçekleştirecek olan söz konusu şirket tarafından düzenlenecek e- faturayı Uber profillerinden görebilme özelliği getirilmiş oldu.

Bunun yanı sıra iş ortaklarının da sağlanan hizmet bedeline ilişkin faturayı görüp indirebildiğini ileten Uber Türkiye Genel Müdürü Bahadırlı, Taksi yolculuklarının fişini de yine her zaman olduğu gibi yolculuğun bitimiyle birlikte sürücülerden alabildiklerini belirten Bahadırlı, Türkiye’nin tüm şehirlerine ve ekonomisine ek katkı sağlama amacıyla olan yeni işbirliklerini göz ardı etmeyeceklerini ve etmediklerini anlattı.

Uber’in konforlu, güvenilir ve son derece lüks hizmet ve seyahat avantajını İstanbul’da inşası devam eden ve bugün 1.etabı açılan Dünya’nın en büyük havalimanı konumunda olan 3.Havalimanı için de getireceklerini ileten Bahadırlı, bu hususta çalışmalarının devam ettiğini kısa zaman içerisinde UBER’in İstanbul 3.havalimanında da boy göstereceğini açıkladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ