URAZ KAYGILAROĞLU VE NESRİN CAVADZADE AŞK MI YAŞIYOR?

Ünlü oyuncular Uraz Kaygılaroğlu ve Nesrin Cavadzade’nin aşk yaşadığı iddia edildi. Taraflardan ise açıklama gecikmedi.

Üç kuruş dizisinde Kartal karakterini canlandıran Uraz Kaygılaroğlu ile Bahar karakterini canlandıran Nesrin Cavadzade’nin dizi aşkı uzun zaman gündemi meşgul etmişti. Dizinin hayranları gerçekte de çok yakıştıkları ile ilgili yorumlar da bulunmuşlardı.

Üç Kuruş dizisindeki aşk gerçek mi oldu?

Geçtiğimiz ay yaklaşık iki yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Gökhan Alkan’dan ayrılan Nesrin Cavadzade’nin, gönlünü final yapan ‘Üç Kuruş’ dizisindeki rol arkadaşı olan Uraz Kaygılaroğlu’na kaptırdığı öne sürüldü. Habertürk.com‘da yer alan habere göre; dizide rol gereği sevgili olan Nesrin Cavadzade ve Uraz Kaygılaroğlu’nun, arkadaşlıklarının aşka dönüştüğü iddiası gündeme bomba gibi düştü. İddia edilen aşk iddialarına ise yanıt gecikmedi. Haklarında çıkan haberlerin ardından Nesrin Cavadzade ve Uraz Kaygılaroğlu ikilisi açıklama yaptı. Uraz Kaygılaroğlu, konuya ilişkin kendi sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak “Bugün rol arkadaşım Nesrin Cavadzade’yle ilgili çıkan haberler tamamen yalandır, asılsızdır, ilgilisinin bilgisine…” ifadelerini kullanarak, ‘aşk’ iddialarını tamamıyla yalanladı. Nesrin Cavadzade de meslektaşının mesajını, kendi instagram hesabından yayınlayarak o da iddiaları yalanlamış oldu.

BÜYÜK AŞK BİTTİ!

Öte yandan aynı dizi setinde tanışıp, aşk yaşamaya başlayan Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan çifti, geçtiğimiz aylarda beraberliklerini nişanlanarak taçlandırmış, herkes tarafından evlenecekler gözüyle bakılıyorlardı. Ancak evlenecekleri beklenen çift, birlikteliklerini sonlandırarak hayranlarını şoke etmişlerdi. Sosyal medyada birbirlerini takip etmeyi de bırakan ikili, birlikte çekildikleri bütün fotoğrafları da silmişti. Daha önce Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan arasında dizi ile ilgili kıskançlık krizi yaşandığı da ileri sürülmüştü. Nesrin Cavadzade’nin, Gökhan Alkan’ın aynı dizide yer aldığı rol arkadaşı Yağmur Tanrısevsin’le senaryo gereği öpüşmesini istemediği konuşulmuştu.

Üç Kuruş dizisindeki aşk gerçek mi oldu?

Çıkan haberlerin ardından Nesrin Cavadzade, sosyal medya hesabından açıklama yapmış, şu ifadelere yer vermişti:

“Değerli basın mensupları; Bugün hakkımda çıkan haberleri şaşkınlıklar içerisinde okudum! Aylardır bazı yapımların ve bunların üzerinden reklam çalışması yapan menajerlerin adımı kullanarak kendini gündemde tutma çabasına sessiz kaldım ama bugün hem şahsi hayatımda hem de meslek etiğime dil uzatacak kadar çizgiyi aşmış olmalarından dolayı bir cevabı hak ettiklerine kanaat getirdim. Benim kimsenin icra ettiği sanata bir müdahalem olamaz! Bu kişi sevgilim dahi olsa. Çünkü ben de aynı işi, aynı mesleği sevgiyle ve tutkuyla yapıyorum. Benim yaptığım işe kimsenin karışamayacağı gerçeği gibi ben de kimsenin işine karışamam. Ayrıca oyunculuk sanatını anlamak için önümde 20 yılım vardı, emin olun anladım. Darısı anlayamayanların başına. Sevgilerimle…”