Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Ukrayna’da Öldürülen 2 Türk Kızla İlgili Yeni Detaylar Ortaya Çıktı!

  • 05 Ocak 2019
  • 754 kez görüntülendi.
Ukrayna’da Öldürülen 2 Türk Kızla İlgili Yeni Detaylar Ortaya Çıktı!
Konu Altı

Ukrayna sınırları içerisinde yer alan Harnov şehrinde üniversite öğrenimi için ikamet eden iki Türk asıllı kızın yaşadıkları evde cansız bedenleri bulunmuştu. Olayla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Katilin genç kızın sevgilisi olduğu belirlenirken, diğer kızın ise tanıklığı ortadan kaldırma amacıyla öldürüldüğü belirlendi.

20 yaşındaki Buket Yıldız ve 22 yaşındaki Zeynep Hüsünbeyi’nin ölümüne sebep olan kişinin Buket Yıldız’ın eski erkek arkadaşı olduğu söylentiler arasında yer alan Hüsnü Can K. olduğu belirlendi. 2 genç kızın bıçaklanarak öldürülmesine yönelik birçok detay ortaya çıktı. Hüsnü Can K., 20 yaşındaki genç kızın hayatına son verdikten sonra, canice diğer kızında tanıklığını ortadan kaldırmak adına hayatına son vermiş.

Evin Önünde Beklediği Tespit Edildi!

Yılbaşı gecesinde, biri 20 diğeri 22 yaşında olan 2 genç kız tarafından kiralanan evin önünde saatlerce duran Hüsnü Can K., Zeynep Hüsünbeyi alışverişteyken eve giriş yapıyor. Hüsünbeyi’nin evde olmadığı esnada Buket Yıldız’ı öldüren Hüsnü Can K., ardından ise evde beklemeye devam edip, gelen arkadaşı Zeynep Hüsünbeyi’ni de öldürüyor. Cinayet tarihinden 1 gün sonra 2 Ocak tarihinde Ukrayna sınırlarından ayrılan Hüsnü Can K., Türkiye’ye giriş yapmış.

Ailesine Kahreden Haber Ulaştı

Her ikisi de diş teknisyeni olan Yurdal  ve Nalan Hüsünbeyi çiftinin kızları olan Zeynep Hüsünbeyi’nin evine ateş düştü. İzmir sınırları içerisinde yer alan Karabağlar ilçesine bağlı Yeşilyurt mahallesinde bulunan evde büyük üzüntü var. Genç kızın annesi Nalan Hüsünbeyi, tek kızının hayatını kaybetmesiyle birlikte yaşadığı üzüntü sonucu sinir krizi geçirdi.

Ailesine Takipte Olduğunu Anlatmış

Zeynep Hüsünbeyi’nin halası Ilgın Selek ise birtakım açıklamalar yaptı. Hayattaki en büyük hayalinin tıp eğitimi alarak doktor olmak olan yeğeninin ölüm haberini almalarının çok büyük ve tarif edilemez bir  acı olduğunu sözlerine ekledi.

Olayın takıntılı bir aşığın kız çocuğunu takip etmesi ve bunun sonucunda 2 genç kızın hayatına kast etmesi olduğunu anlatan halası, genç kızın bu yıl 2.senesi olduğunu ve hayattaki en büyük hayalinin tıp okumak olduğunu açıkladı. En büyük hayalinin peşinden giderek Ukrayna’ya yerleştiğini anlatan halası, orada çok mutlu olduğunu belirtti.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ