Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Ünlü İş Adamı 15 Yaşındaki Kızına Gönderilen Mesaja İsyan Etti! İdam Edin Beni Dedi…

  • 29 Kasım 2018
  • 337 kez görüntülendi.
Ünlü İş Adamı 15 Yaşındaki Kızına Gönderilen Mesaja İsyan Etti! İdam Edin Beni Dedi…
Konu Altı

Ünlü iş adamlarından olan Fatih Güleç, henüz 15 yaşında olan küçük kızına icra mesajı gelmesiyle birlikte isyan etti. Yetkililere beni idam edin ama çocuklara bulaşmayın diyerek isyan eden Güleç bir video yayınladı.

Ziraat mühendisi iş adamı Güleç, Güleç soyismini taşıyan herkese icra mesajı gönderen yetkililer için bir video yayınladı. Binlerce beğeni ve paylaşım alan video dikkat çekti.

“Hapse Atın, İdam Edin, Çocuğuma Bulaşmayın”

Sosyal medyadan yayınladığı videoyla birlikte isyan eden iş adamı, icra dosyalarının olduğunu anlatarak haciz için gelecek olduklarına değindi. Bunun ön bildiriminin yapıldığını anlatan ve sözlerine bu şekilde devam eden Güleç, kendisine mesajın geldiğini, ama aynı mesajın Güleç soyismindeki tüm fertlere iletildiğinin altını çizdi.

15 yaşında olan küçük kız çocuğuna gelen “evinize icraya geleceğiz” mesajıyla birlikte kızının ağladığını ardından ise yanına gelip mesajı gösterdiğini anlatan baba, bunun amacını çok merak ettiğini söyledi.

Hapse atılmasını, idam edilmesini, canının alınmasını, her şeyinin alınmasını isteyen baba, yeter ki çocuklara ilişmeyin siteminde bulundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ