Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Ünlü Kedicik Cezaevinden Mektup Yolladı! Tek Suçunun Sevmek Olduğunu Söyledi.

  • 01 Kasım 2018
  • 495 kez görüntülendi.
Ünlü Kedicik Cezaevinden Mektup Yolladı! Tek Suçunun Sevmek Olduğunu Söyledi.
Konu Altı

Hakkında hala devam ettirilmekte olan soruşturma çerçevesinde tutuklama kararı çıkarılan Adnan Oktar’ın kedicikleri arasında yer alan Tülay Kumaşçı, ortada herhangi bir suç olmadığının herkesin farkında olduğunun altını çizerek, bu noktada tek suçunun sevmek olduğunu belirtti.

Kamuoyunda “Adnan Hoca” adıyla tanınan Adnan Oktar ve bünyesinde bulunan grubuna ilişkin Temmuz ayında gerçekleştirilen operasyon neticesinde sayıları 100’ü aşan grup tamamen gözaltına aldı ve tutuklandı. Üzerlerinde iddia edilen birçok suç var. Bunlardan en önemlileri ise “cinsel saldırı” “çocuğun cinsel istismarı” “suç işleme amacıyla örgüt kurmak” olarak ön plana çıkıyor. Adnan Oktar dahil tüm grubun tutuklanmasıyla Oktar’a ait tüm şirketler kayyum tarafından yönetiliyor.

Kedicik Cezaevinden Mektup Yolladı!

Oktar’ın kediciklerinden olan Tülay Kumaşçı, cezaevinden gönderdiği ve yayınlanmasını istediği mektubunda hiçbir suçunun olmadığını iddia etti ve Tutuklanmasıyla birlikte Bakırköy Cezaevi’ne gönderildiğini belirtti. İçeri girer girmez, iç mimarlık mezunu bir kadının kendisine gelerek “sevmek neden suç olsun” dediğini, kendisinin ise haklı olduğunu söylediğini belirtti. Tek suçunun sevmek olduğunu bilmemizi isteyen kedicik, aslında herkesin ortada herhangi bir suç olmadığının farkında olduğunu aktardı.

En Büyük Eksiğinin Adnan Otar’ı Görememek Olduğunu Söyledi!

Burada yaşadığı en büyük eksikliğinin özlem olduğunu aktaran Kumaşçı, Adnan Oktar ve onun arkadaşlarını görmemek, sohbet etmemenin büyük bir eksiklik olduğunu dile getirdi. Adalete güvendiklerini de sözlerine ekleyen kedicik, herkesin tüm grup üyelerin birer birer aklanarak dışarı çıkacaklarını bilmesini istediğini söyledi.

Cezaevinde imkanların çok kısıtlı olduğunu dile getiren Kedicik, bazı koğuşlarda nöbet tutarak uyunduğunu, bu kısıtlı koşullara rağmen çok sevecen bir şekilde yakışan bir müdürün olduğunu belirtti.

10 kişilik tek odadan oluşan üst katı bulunan ve üst katında mutfak olan bir koğuşta Tuba Babuna ile kalmakta olduğunu söyleyen Kumaşçı, koğuşta 2 çocukla birlikte 21 kişinin yerde yattığını ifade etti. Koğuşta uyuşturucudan, cinayetten, gasptan ve hırsızlıktan giren çok sayıda insan olduğunu ileten Kumaşçı, bulundukları ortamın bir film sahnesi gibi olduğunu belirtti. Tuba ile birbirilerine bakarak suçsuz yere yattıklarını düşündüklerini de yazarak sözlerini noktaladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ