Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Ünlü Oyuncu Kemal Sunal ile Tanışma Anını Anlattı: “Merhaba diyip tanıştık, yatağa girdik”

  • 24 Ocak 2019
  • 427 kez görüntülendi.
Ünlü Oyuncu Kemal Sunal ile Tanışma Anını Anlattı: “Merhaba diyip tanıştık, yatağa girdik”
Konu Altı

Tiyatrocu ünlü oyuncu Yasemin Yalçın, Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan “Müge ve Gülşen’le 2.Sayfa” isimli programda uzaktan akraba olduğu Kemal Sunal ile nasıl tanıştığını anlattı. Bir film setinde tanıştıklarını ve ilk kez karşı karşıya geldiklerini belirten Yalçın, Merhaba diyip tanıştıktan sonra yatağa girdiklerini belirtti.

Eski zamanlarda büyük üne sahip olmuş fakat uzun zamandır ekranlardan uzak olan ünlü oyuncu Yasemin Yalçın ve İlyas İlbey, Müge ve Gülşen’le 2.Sayfa programında konuk olarak yerini aldı. Çok samimi açıklamalar altına imza attılar. Kemal Sunal ile nasıl tanıştıklarına dair açıklamaya Yapan Yalçın, Kemal Sunal ile sette tanıştıklarını ve Merhaba dedikten sonra yatağa girdiklerini söyledi.

“Koyun Güdüyorum”

12 yıldır tiyatroda veya sinemada yer almadıklarını ileten oyuncular bu süreyi boş geçirmediklerini belirtti. Ekran önünde olmadıklarını fakat bu sürede üretim noktasında boş durmadıklarını anlattı. Gezdiklerini, çok uzun yollara çıktıklarını, bir adet çiftlik satın aldıklarını, tarlaları ekip biçtiklerini, çobanlık yapıp koyun güttüklerini, atlarla ve diğer tüm hayvanlarla birerbir ilgilendiklerini, kendisi çiftliğe her gittiğinde inanılmaz derecede keyif aldığını belirttiler, Çok güzel kuru fasulye yetiştirdiğini anlattılar.

“Ben Tiyatroda Her Şeyi Yaptım”

12 yıl sonra tiyatroya dönüyorsunuz? Ne hissediyorsunuz gibi bir soru aldığını belirten ikili, ağzından “baba ocağına dönmek gibi bir şey” açıklaması yaptı. Tiyatroda her şeyi yaptığını anlatan ünlü oyuncu, Müşfik Kenter’in ayakkabısını da boyadığını, etrafı süpürdüğünü ve asistanlık yaptığını. Bu sayede tiyatroya dair çok tecrübeli olduğunu belirtti.

Müşfik Kenter’den, eşi Yıldız Kenter’den öğrenilecek her şeyi en ince ayrıntısına kadr öğrendiğini, onlarla oturup kalka kalka kendini geliştirdiğini, İki isminde kendisi için sonuna kadar idol olduğunu, Müşfik Kenter’in kendisinin babası gibi olduğunu onun hakkını asla ödeyemeyeceğini aktardı.

“Eskisinden Daha Fazla Aşığım”

İlyas İlbey, Yasemin Yalçın ile konservatuvarda tanıştığını, beraber oyun hazırlama amacıyla hareket ettiklerini, sınıf arkadaşı olmadıklarını fakat aynı okulda olduklarını belirtti. Eşime ilk günkü gibi aşığım dersem yalan olur diyen İlbey, çünkü daha fazla aşık olduğunu söyledi.

“Merhaba Diyerek Yatağa Girdik”

Yasemin Yalçın, uzaktan akrabalıkları bulunduğu Kemal Sunal’la çok ilginç tanışma hikayelerinin olduğunu anlattı. Film setinde tanıştıklarını söyleyen Yalçın, merhaba diyip yatağa girdiklerini, Kemal Sunal’ın uzun boylu olduğu için yatağa sığmadığını, kendisinin ise boyunun kısa olması sebebiyle yatağın yarısına geldiğini söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ