Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Ünlü Şarkıcı Babasının Çöpçatanı Oldu! 62 Yaşındaki Adamı Tekrardan Dünya Evine Soktu!

  • 09 Şubat 2019
  • 867 kez görüntülendi.
Ünlü Şarkıcı Babasının Çöpçatanı Oldu! 62 Yaşındaki Adamı Tekrardan Dünya Evine Soktu!
Konu Altı

Söylediği türkülerle ünlenen Murat Kurşun, annesinin hayatını kaybetmesinin ardından yıllardır yalnız bir şekilde hayatını devam ettiren babası için başlık parası ödeyerek Fas’tan gelin getirdi. Babasının düğününde şarkı söyleyen ve halay çeken Kurşun, babasının mutluluğu için bu dünyada yapmayacağı hiçbir şey olmadığını da sözlerine ekledi.

Fantezi müziğin en sevilen isimlerinden birisi olan Murat Kurşun, 1 yıldır Fas’tan gelin arıyordu. Sonunda bir gelin bulan Kurşun, babasını dün dünya evine soktu. Cici annesi için başlık parası ödemesi yapan Kurşun, düğünde hem sahne aldı, hem halay çekti.

62 Yaşındaki Babasını Dünya Evine Soktu

Murat Kurşun, 62 yaşında olan babası Abdülmuttalip Kurşun’u görücü usulüyle birlikte Fas uyruklu Naime Çağret ile Mardin’de bir otelde gerçekleştirilen düğünle birlikte dünya evine soktu. Düğünde sahne aldı ve halay çekti.

13 Yıl Önce Kaybettiler

Mardin’de bulunan akrabalarının da hazır olduğu düğün töreninde konuşma yapan Murat Kurşun, bundan 13 yıl önce annelerini kaybettiğini, babasının 13 yıldan beri yalnız bir hayat geçirdiğini belirtti. Kız kardeşinin ilk olarak olaya sıcak bakmadığını fakat sonradan onay verdiğini belirten Kurşun, tüm kardeşleriyle ortak bir şekilde düşünüp babalarının daha mutlu ve huzurlu olabilmesi için evlendirdiklerini iletti.

“Babamın Mutluluğu İçin Çöpçatan Oldum”

Babasının Fas uyruklu hayat arkadaşını arayıp bizzat kendisinin bulduğunu ileten Kurşun, Balıkesir’deki komşusunun kuzeninin Naime Hanım’ın fotoğrafını gösterdiğini, kendisinin de babasına gösterdiğini ve onayını aldığını ileterek Balıkesir’den gelini aldıklarını belirtti. Babasının mutluluğunun kendi mutluluğu olduğunu belirten Kurşun, “babamın çöpçatanı da oldum, kısmet” diyerek katılımcıları güldürdü.

Başlık Parası Ödemesi Yaptı

Fas’ın adetlerinden olduğundan dolayı gelin için başlık parası ödemesi yaptıklarını ileten Kurşun, bunun hiçbir önemi olmadığını, babasının mutluluğu için her şeyi yapacağını iletti. Hayatta bir babalarının olduğunu vurgulayan Kurşun, Mevlüdü de yaptıklarını, Allah’tan mutlu olmalarını dilediğini sözlerine ekleyerek konuşmasını sonlandırdı.

Renkli Fotoğraflar Ortaya Çıktı

Düğünde renkli fotoğraflar ortaya çıktı. Murat Kurşun sahne aldı, halay çekti, babasının ise yüzünden mutluluğunun ne kadar büyük olduğu anlaşılıyordu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ