Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Valve, Steam Link Uygulamasını iOS Cihazlarda Görmek İstiyor

  • 15 Haziran 2018
  • 2.205 kez görüntülendi.
Valve, Steam Link Uygulamasını iOS Cihazlarda Görmek İstiyor
Konu Altı

Valve geçtiğimiz günlerde Steam oyunlarınızı telefonunuz üzerinden oynayabileceğiniz bir uygulama yayınlamış ve Google Play Store’da da yerini almıştı. Apple ise Steam Link uygulamasının App Store’da yer almasına ruhsat vermemişti. Valve’ın daha önce Apple tarafından veto edilen uygulaması için yeni bir beta sürümü geliştirdiği ortaya çıktı.

Valve geçtiğimiz ay içerisinde iPhone, iPad ve Apple TV’ler için Steam Link uygulaması geliştirmişti ancak Apple yayınlanmasına ruhsat vermemişti. Apple, uygulamanın kullanıcı tarafından oluşturulan içerik, uygulama içi satın almalar ve içerik kodları gibi birçok aykırı durumun olduğunu belirtmişti.

Apple, Daha Evvel Reddettiği Steam Link’in Apple Store’da Yayınlanacağının Sinyalini Verdi

Valve ise App Store yönetmeliğine aykırı durumları düzeltmeye çalışacağını ve iOS aygıt sahiplerinin de bu uygulamadan faydalanmasını sağlayacaklarını belirtmişti. Bu hafta ise Apple’ın yazılım geliştiricileri için test oyun alanı olan TestFlight’ta yeni bir Steam Link beta uygulaması ortaya çıktı. Bu gelişmeler ışığında Steam Link’in yakın zamanda iOS cihazlarla buluşabileceğini söyleyebiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ