Gündem

Vatandaşlar şokta, fiyatlar çıldırdı! 1 kilo çay 1 TL! 1 litre ayçiçek yağı 1 TL!

Son zamanlarda üst üste gelen zamlardan bunalan tüketiciler hangi internet sitesinde hangi ürünün indirimde olup olmadığını merak ediyor ve araştırıyor.

Gündemden düşmeyen çay ve ayçiçek yağına üst üste gelen zamlar tüketicilerin de belini bükerken milyonlarca kişinin beklediği müjde Avansas’tan geldi.

Evinin ihtiyaçlarını gidermek isteyen birçok kişinin yüzünü güldüren kampanya kapsamında “Tüm müşterilere özel” olarak bir duyuru yapıldı.

Peki Avansas ayçiçek yağı kampanyası nedir? Avansas çay kampanyası nedir? Avansas ayçiçek yağı kampanyasından nasıl yararlanılır? Avansas çay kampanyasından nasıl yararlanılır?

Medyatava’da yer alan habere göre, vatandaşlar kampanya araştırmalarını son sürat sürdürürken ofis malzemeleri satan Avansas’ın resmi internet sayfası üzerinden duyuru yapıldı. Milyonlarca kişinin yüzünü güldüren duyuruda tüm müşterilere özel olarak ilk alışverişlerde Çaykur çayın 1 liradan, Salat ayçiçek yağının 1 liradan satılacağı belirtildi.

pexels biferyal 7649784 1
çay

1 KİLO ÇAY 1 TL! 1 KİLO AYÇİÇEK YAĞI 1 TL!

Peki Avansas ayçiçek yağı kampanyası nedir? Avansas çay kampanyası nedir? Avansas ayçiçek yağı kampanyasından nasıl yararlanılır? Avansas çay kampanyasından nasıl yararlanılır?

Söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyenler kampanya detaylarını da merak ediyor ve araştırıyor. Peki Avansas ayçiçek yağı kampanyası nedir? Avansas çay kampanyası nedir? Avansas ayçiçek yağı kampanyasından nasıl yararlanılır? Avansas çay kampanyasından nasıl yararlanılır?

Önerilen İçerik :   Doğum günü kanlı bitti! Doğum günü partisine silahlı saldırı! 7 kişi öldü!

Avansas’ın resmi internet sitesinde yer alan detaylara göre, promosyon kodunuzu sepet sayfasında yer alan “Promosyon Kodu” alanına yazaracak, “Kullan” butonuna tıklamalısınız. Tüm bu adımları tamamladıktan sonra söz konusu indirimin sepetinize yansıdığını göreceksiniz.

pexels susanne jutzeler sujufoto 1169084 2 1
ayçiçek yağı

Yine Avansas tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamaya göre, her müşteri söz konusu kampanyadan yalnızca 1 defa faydalanabilir.

Ayrıca Avansas başlattığı kampanya kapsamında ayçiçek yağı ve çay dışında başka ürünleri de duyurdu.

Peki Avansas hangi ürünlerde indirim yaptı? Avansan kampanyalı ürünler listesi açıklandı mı? İşte çay ve ayçiçek yağı dışındaki kampanyalı Avansas ürünleri…

Irmak Toz Şeker
Çaykur EDT Rize Turist Çayı 1000 gr
Avansas Soft Tuvalet Kağıdı
Euro Vending Karton Yıldız Desenli Bardak
Copier Bond A4 Fotokopi Kağıdı 80 gram
ÖNEMLİ NOT: Avansas’ın resmi internet sitesinde yer alan resmi bilgiye göre, sepetinize, kampanyalı ürün dışında 300 Türk Lirası ve üzeri tutarda ürün eklemeniz gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu