Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Vatanım Sensin 51. bölüm fragmanında cinayetin perde arkası araştırılıyor!

  • 04 Nisan 2018
  • 476 kez görüntülendi.
Vatanım Sensin 51. bölüm fragmanında cinayetin perde arkası araştırılıyor!
Konu Altı

Perşembe akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Vatanım Sensin yeni bölümde heyecan dorukta. Vatanım Sensin 51. yeni bölümüyle yarın akşam 20.00’de kanal D’de…

VATANIM SENSİN 51. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Leon, ölümle pençeleşen Hilal’i hastaneye yetiştirirken her şeyden habersiz Cevdet de, Mustafa Kemal’den önemli bir buyruk alır. Kızının durumuyla kahrolmasına karşın vazifesine dönmek zorundadır. Görevi, Cenup Cephesi’ni kapatacak sulh görüşmeleri için İzmir’den Ankara’ya geçecek Fransız heyetinin güvenliğini sağlamaktır ancak bir cinayet bütün planları altüst eder.

Olaydan şüphelenen Cevdet cinayeti araştırdığında aka bir komplonun ortasında olduklarını anlar. Şimdi Cevdet Filipos’un hain planını bozmalı ve bu sayede barıştan vazgeçmek üzere olan Fransızları Ankara’ya gitmeye ikna etmelidir.

VATANIM SENSİN 51. BÖLÜM FRAGMAN

VATANIM SENSİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Harbin henüz bitmediğinin farkında olan Azize ise yöre köylerdeki muhtaç kadınlara yardım edebilmek için dostlarıyla yola düşer. Bu yolda, mağlubiyetin etkisiyle çığrından çıkmış Yunan askerleriyle karşı karşıya gelecektir. İnönü hezimeti yüzünden şehre gelen Yunan Kralı Konstantin, Filippos’a ordunun art çekilmesini emreder.

Bu gelişmeyle umutlanan Cevdet, kaçan Yunan ordusuna nihai darbeyi indirmek için İsmet Paşa’yla görüşüp taarruz için doğru zamanın geldiğini söyler. Fakat: Ama son anda ortaya çıkardığı bir bilgi, her şeyden habersiz İzmir’e doğru yürüyen Türk Ordusu’nun kaderini tayin edecektir.

 

  

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ