Ramazan geldi kapıya dayandı. Pandemi nedeni ile sevdiklerimizle görüşemesek de bazı telefon operatörleri vatandaşı düşünerek bedava internet kampanyaları yapıyor. Vodafone Ramazana özel bedava internet kampanyası detayları

Vodafone Ramazana özel bedava internet kampanyası yaptı. Pandemi sebebi ile sevdiklerimizle görüşemesek de en azından görüntülü konuşma ihtiyacı hissediyoruz. Kültür olarak bunun aşılanması pandemi başından beri neredeyse herkesi depresyona sürükledi. Sevdiklerimiz yanımızda olsun istiyoruz ama şartlar buna el vermiyor. Bazı telefon operatörleri de bunu düşünüp bedava internet kampanyaları geliştirdi. Vodafone Ramazana özel bedava internet kampanyası yaptı.

Vodafone bedava internet kampanyası kapsamında hemen bu paketten faydalanıp siz de sevdiklerinizle doyasıya görüşebilirsiniz. Vodafone Ramazana özel bedava internet kampanyası kapsamında operatör faturasız hat abonelerine özel 1 GB internet paketi veriyor. Vodafone kolay paketlere geçenlere ise 1 GB internet ve 250 dakika konuşma hakkı hediye ediyor.

Dilerseniz siz de Ramazan ayında Vodafone kolay paketlere geçerek 1 GB bedava internetten yararlananilirsiniz.

Vodafone ile bir çok farklı yolla da bedava internet kazanabilirsiniz. Müşterilerine bu konuda sınırsız kolaylık tanıyan operatör br çok kampanya ile hizmet ediyor. Biz Haberstand.com olarak sizler için Vodafone bedava internat kampanyalarından bir kaç tanesini aşağıda listeledik.

Vodafone Ramazana özel bedava internet kampanyası

Vodafone bana ne var ile bedava internet

Bu uygulamadan yararlanmak için mesajlar bölümünden BANANEVAR yazarak 5065’e kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Bu uygulşama ile her hafta yenilenen haklar ile 500 MG, 2 GB, 4 GB yada 5 GB internet kazanma şansınız oluyor.

Vodafone İnternet Avcıları oyunu ile bedava internet

Operastörde bu oyunu oynayınca da bedava internet kazanmak mümkün. Bit avlama olarak da bilinen bu uygulama ile kolayca bedava internet kazanmak mümkün. Vodafone yanımda uygulamasını indirip giriş yaptıktan sonra topladığınız BITler ile bedava internet kazanmak mümkün.

Bakiye yükle internet kazan

Faturasız hattınıza 30 TL ve üzerinde bakiye yüklediğinizde 30 gün boyunca 3 GB internet kazanabiliyorsunuz.

Hediye çarkı

Vodafone yanımda uygulaması ile çark sembolüne tıklayıp çarkı çevirmeniz gerekiyor. Bu sistemle kazandığınız hediye hemen hattınıza tanımlanıyor.

Vodafone arkadaşını davet et

Yine bu da Vodafone yanımda uygulaması ile 15 GB hediye internet kazanabilmek mümkün. Bunun için sadece arkadaşınızı Vodafone yanımda uygulamasını kullanmaya davet etmeniz yeterli. Eğer arkadaşınız gönderdiğiniz daveti kabul edip kayıt olursa 15 GB internet paketi sizin olur.