Teknoloji

WhatsApp’ın bu özelliğini kimse bilmiyor! Bu hileye siz de bayılacaksınız

En çok kullanılan uygulamalardan biri olan WhatsApp’ın bu özelliği herkesi şaşırtıyor. WhatsApp’ın bu özelliğini kimse bilmiyor! Bu hileye siz de bayılacaksınız

Dünyada en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ın bu özelliğini kimse bilmiyor. Milyonlarca kullanıcı bu uygulamayı kullanıyor ama bu özelliğini keşfeden olmadı. Gizli mesaj gönderilebilen uygulamada bu özellikten kimsenin haberi yok.

Milyonlarca kişi WhatsApp kullanıyor. Peki ama WhatsApp’ta gizli mesaj gönderilebildiğini biliyor muydunuz? WhatsApp bir özelliği ile yine şaşırttı. Herkesin bilmediği bu özellikler mesajlaşmayı artık daha da eğlenceli hale getiriyor. Kişilerinize görünmez mesajlar göndermenize izin veren yöntemi kullanmaya başlamaya ne dersiniz?

iphone 642999 1280

Üstelik uygulamada gizli mesaj gönderme işlemi hem iOS hem de Android telefonlarda çalışabiliyor. Bu hilenin çalışması için uygulama indirmenize de gerek yok. Eğer telefonunuzda Google Chrome’un ya da başka bir tarayıcı yüklü ise siz de gizli mesaj gönderebilirsiniz.

Biliyorsunuz ki WhatsApp geçtiğimiz günlerde de süreli mesajlar uygulamasını devreye almıştı. Süreli mesajlar, mesajlarınızın sizin seçtiğiniz bir süre sonra silinmesi anlamına geliyor. WhatsApp yaptığı durum paylaşımıyla Türkiye’de bu özelliğin yayımlandığını duyurmuştu.

WhatsApp süreli mesajlar nasıl gönderilir?

Söz konusu kişinin profiline tıklayın.
Aşağıda Süreli mesajlar seçeneğine gidin
WhatsApp’ın belirlediği sürelerden birini seçin.

WhatsApp’ta gizli mesaj nasıl gönderilir?

Öncelikle WhatsApp’ın en son sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun.
Telefonunuzdaki tarayıcılardan birini açın
Google sayfasını açıp “U+2800″ü arayın.
İlk sonuca tıkladığınızda Unicode Character sayfası göreceksiniz.
Sonrasında Tırnak içine alınmış bir boşluk olacak. Seçin ve kopyalayın.
Sonra WhatsApp’a girin ve görünmez metni kime göndermek istiyorsanız onun sohbetine yapıştırın ve gönder tuşuna basın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu