Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Yemekteyiz Sunucusundan Şok İtiraf! “Cinsel Taciz”

  • 05 Ocak 2019
  • 537 kez görüntülendi.
Yemekteyiz Sunucusundan Şok İtiraf! “Cinsel Taciz”
Konu Altı

TV8 Ekranlarında izleyicilerle buluşan Yemekteyiz isimli programda sunuculuk yapan ünlü isim Onur Büyüktopçu’nun, Bir kadın tarafından tacize uğradığı canlı yayın esnasında seyircilere ulaştırıldı. Seyircilerin şoka uğradığı anlar gündem oldu.

Onur Büyüktopçu, program esnasında bir kadın tarafından  tacize uğradığını dile getirdi. Programda cinsel tacize yönelik bir konu açılınca dış ses tarafından sorulan soruya cevap veren Büyüktopçu, “oramı buramı mıncıkladı” diyerek konuyu anlattı.

“Oramı Buramı Mıncıkladı”

Yemekteyiz programında sunucu olarak görev yapan ünlü isim Onur Büyüktopçu, son bölümde yaptığı itirafla birlikte izleyenleri büyük oranda şaşırttı. Sohbet esnasında konunun cinsel tacize gelmesiyle birlikte açıklama yapan Onur Büyüktopçu, dış sesten gelen “Artık erkekler de tacize uğruyor siz hiç tacize uğradınız mı?” sorusuyla birlikte uğradığı taciz olayını anlattı.

Bundan 2-3 yıl önce tatil beldesinde tatil yaptığı esnada bir kadın tarafından tacize uğradığını açıklayan Büyüktopçu, üstünü çıkarttığını ve altında havuz şortuyla birlikte güneşlendiğini, bu esnada bir anda orasının burasının mıncıklandığını açıkladı. Mıncıklama deyimini sık sık kullanan Büyüktopçu, bir yandan güldürürken bir yandan yok artık dedirtti.

Yarı Çıplak Şekilde Uzandığını Söyledi!

Kimsenin vücuda dokunmaya dair bir hakkı olmadığını sözlerine ekleyerek açıklamalarına devam eden Büyüktopçu, üstünün çıplak altında ise şort olduğunu, güneşin tadını çıkardığını, bir tane kadının geldiğini, o esnada arkadaşı tarafından şaka yapılacak sandığını iletti. Ardından gelen kadının vücuduna dokunduğunu ileten Büyüktopçu, gözünü kapatarak kalktığını, “Ayy koriş ben seni çok seviyorum” diyen kadına bunun bir taciz olduğunu açıkladığını belirtti.

Çok sinirlendiğini dile getiren Büyüktopçu, orada bulunan görevliye seslenerek, hanımefendinin buradan alınması yönünde şikayette bulunduğunu anlattı. Mahkemeye verdiği takdirde tacizden davayı kazanacağını ileten Büyüktopçu, aynı şeyi kendisi bir kadına yapsa dayak yiyeceğini söyledi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ