Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Yemekteyiz Yarışmacısı Soner Pakdemir Neden Ekranlardan Birdenbire Çekildi?

  • 28 Aralık 2018
  • 506 kez görüntülendi.
Yemekteyiz Yarışmacısı Soner Pakdemir Neden Ekranlardan Birdenbire Çekildi?
Konu Altı

Yemekteyiz yarışmasında yankı uyandıran ve birçok kişi tarafından sevilmeyi başaran Soner Pakdemir’in yarışmadan birdenbire ayrılması kafalarda soru işareti oluşturdu. Yarışmacının neden ekrandan çekildiği büyük merak konusu olurken, sunucu Onur Büyüktopçu tarafından ve yine yarışmacı tarafından açıklamalar altına imza atıldı.

TV8 ekranlarının uzun soluklu yarışmalarından biri olan ve her hafta farklı yarışmacıların yer aldığı Yemekteyiz’in bu hafta yayınlanan bölümüne Soner Pakdemir imza attı. Gurme olduğunu iddia eden ve rakipleriyle sürekli olarak tartışan, kaos ortamı yaratan Pakdemir’in ilk 2 bölümden sonra 3. bölümde yer almaması “neden?” sorusunu oluşturdu. Kamuoyunda Soner Pakdemir’in diskalifiye edildiğine dair duyuntular yer alırken sunucu Büyüktopçu bir açıklama altına imza attı.

Instagram’dan Video Attı!

İlk olarak Pakdemir resmi Instagram hesabının hikaye bölümünden takipçilerine konuyla ilgili bilgilendirmeler yaptı ve ayrıldığını düşündüklerini ve buna yönelik birçok soru sorulduğunu, yarın hep birlikte ne olup bittiğinin görüleceğini açıkladı. Yarışmadan çekilip çekilmediğine ya da diskalifiye edilip edilmediğine yönelik hiçbir açıklama bulunmadı.

Ardından ise Onur Büyüktopçu bir açıklama yaptı. Pakdemir’in sağlık sorunları olduğunu, bu sebepten dolayı yarışmadan çekilme kararı aldığını, haftaya yeni bir yarışmacıyla birlikte Yemekteyiz yarışmasının büyük bir hızla devam edeceğini anlattı.

Büyüktopçu’nun bu açıklamasıyla birlikte Pakdemir video yayınladı ve kafaları karıştırdı. Pakdemir Instagram hesabından, bir takım malum sebeplerden dolayı yarışmadan çekilmek durumunda kaldığını, bu kararın ardından olumlu ve olumsuz olmak üzere çok sayıda tepki aldığını belirtti. Herkesin kendisinin yapacak olduğu menüyü merak ettiğini dile getiren Pakdemir, bir karar aldığını söyledi. Yemeklerini yapacak olduğunu ve Instagram hesabı üzerinden seçecek olduğu 2 kadın ve 2 erkek takipçisiyle birlikte şahsi evinde, boğaz manzarasıyla birlikte yapacağı menüyü onlara sunacağını iletti. Misafirlerinin her türlü yol masrafını karşılayacak olduğunu dile getiren Pakdemir, yeni yılın yaklaşması sebebiyle güzel hediyeler vereceğini de iletti.

Sağlık Durumuna Yönelik Açıklama Yapmadı

Sağlık durumuna ne hikayesinde ne de videoda değinen Pakdemir, takipçileri tarafından gelen tüm destek mesajlarını birer birer hikaye bölümünden atarak teşekkürlerini iletti. Twitter’da kendisine yönelik açılmış olan Diskalifiye, hastadır ve 81.ülkeyi gezmeye gitti şıklarının yer aldığı anketi paylaşan yarışmacı bu şıklardan hiçbirisi değil dedi. Bu şekilde de yarışmacının hasta olmadığı öğrenilmiş oldu. Peki o sağlık problemi ne?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ