Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Youtube MP3 Çevirme – Youtube Müzik İndirme

  • 07 Kasım 2018
  • 675 kez görüntülendi.
Youtube MP3 Çevirme – Youtube Müzik İndirme
Konu Altı

Dünya üzerinde en yaygın kullanılan platformlardan biri olan Youtube yıllardır beklenen arkaplanda çalışma özelliğini getirmemekte ısrarcı gibi duruyor. Youtube’da yer alan bir müziği veya videoyu, Youtube sekmesini alta aldığınız takdirde izleyemez, dinleyemezsiniz. Bu sebepten Youtube uygulamasının açık kalması gerekir. Buda hem İnternetinizden çok harcayacaktır hem de işlerinizi halletme noktasında sizi erteleyecektir.

Bu sebepten dolayı müzik dinlemek için genellikle telefonda Youtube harici uygulamalar tercih edilir ve ek uygulamalarla müzikler indirilir. Fakat bazen istediğimiz müzikler bu uygulamalarda bulunmaz. Bu durumda mecburen Youtube MP3 çevirmemiz gerekir. Peki Youtube MP3 çevirme işlemi nasıl gerçekleşir?

Youtube Müzik İndirme

Youtube’dan müzik indirmek için hem Android hem de iOS’da birçok uygulama yer almaktadır. Yine bilgisayarlar için de birçok seçenek vardır. İlk olarak Android ve iOS üzerindeki programları ele alalım.

Youtube müzik indirme konusunda işini en iyi yapan uygulama kesinlikle MYT’dir. MYT, Android telefonlara Google Play üzerinden indirebilecek olduğunuz bir uygulamadır. İstediğiniz müziği indirebilirsiniz. Uygulama, Youtube’dan verileri birebir çekerek sizlere Youtube’da yer alan her şeyi hem video hem de mp3 formatında indirme noktasında yardımcı olmaktadır.

Youtube MP3 Döndürme

Youtube MP3 döndürmek için birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden ilki kesinlikle Mozilla Firefox eklentisi olmaktadır. Chrome’da henüz böyle bir eklenti bulunmamakla birlikte, Mozilla’daki eklenti sayesinde direkt olarak Youtube içeriğinin hemen alt bölümünde büyük bir DOWNLOAD ikonu çıkmaktadır. Bu ikona tıklayarak istediğiniz içeriği müzik veya video halinde indirebilirsiniz.

Youtube MP3 döndürme işlemi bu şekilde Mozilla Firefox tarayıcısı üzerinden rahatlıkla gerçekleştirilebilir. Eklentinin ismi ise YouTube Mp3 Downloader olarak belirlenmiştir.

Youtube Nasıl MP3 Çevrilir

Youtube MP3 çevirmenin bir farklı yöntemi daha vardır. Oda uygulamadır. “YouTube By Click” isimli uygulama sayesinde çok rahat bir şekilde Youtube üzerinden içerik indirebilirsiniz. Google üzerinde arama yaparak programı bulabilir ve bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Tamamen zararsız olmasının yanı sıra, sadece bildiğiniz değil geçmişe yönelik şeyleri de indirme fırsatınız bulunmaktadır.

Youtube MP3 Çevirme Siteleri

Youtube MP3 çevirme noktasında birçok site faaliyet göstermektedir. Google üzerinde Online Video Converter gibi sitelerden MP3 döndürme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Mp3 Support’da müzik indirme için kapsamlı çalışmalarla boy gösteren bir uygulama olarak öne çıkmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ