Dünyanın en büyük video paylaşım platformları arasında yer alan YouTube, son zamanlarda sık sık gündeme gelen premium aboneliğine 1 yıl boyunca ücretsiz olaarak ulaşabileceğiniz yeni bir yöntem duyurdu.

Söz konusu platform tarafından gösterilen ve videoları sık sık bölen reklamların önüne geçmek için ücretli üyeliğe geçmek zorunda kalan kullanıcılara platform, 1 yıla kadar ücretsiz Premium üyelik kazanma şansı veriyor.

Peki YouTube ücretsiz premium özelliği nasıl kazanılır? YouTube ücretsiz premium özelliği kazanmak için ne yapmak gerekir? İşte detaylar…

Haber7’nin aktardığına göre, dünyanın en büyük video paylaşım platformları arasında yer alan YouTube, kullanıcılarına 1 senelik ücretsiz Premium avantajı sunacak. Herkes tarafından da bilindiği üzere video paylaşım sitesi YouTube üzerinden video izlerken sürekli çıkan ve içeriği bölen reklamlar kullanıcılarının bir hayli canını sıkmaya başladı. Söz konusu bu reklam gösteriminden kurtulmanın yolu da YouTube Premium aboneliği yani ücretli versiyona geçiş yapmaktan geçiyor. Ancak milyonlarca kişinin yüzünü güldüren bir haber geldi. YouTube, son zamanlarda sık sık gündeme gelen premium aboneliğine 1 yıl boyunca ücretsiz olaarak ulaşabileceğiniz yeni bir yöntem duyurdu.

YouTube ücretsiz premium özelliği nasıl kazanılır? Youtube tam 1 yıllık ücretsiz premium özelliği dağıtıyor!

Peki YouTube ücretsiz premium özelliği nasıl kazanılır? YouTube ücretsiz premium özelliği kazanmak için ne yapmak gerekir? İşte detaylar…

YOUTUBE TAM 1 YILLIK ÜCRETSİZ PREMİUM ÜYELİĞİ DAĞITIYOR

Konuyla ilgili olarak aktarılan detaylara göre, YouTube mevcut Premium kullanıcılarına özel referans programı açıkladı. Söz konusu Premium üyelik abonesi kullanıcıların referans linki ile yakınlarını YouTube Premium üyesi yapması durumunda 1 seneye kadar ücretsiz YouTube Premium aboneliği verilecek.

Konu ile ilgili olarak verilen son dakika bilgilerine göre, referans kodu ile gerçekleştirilen üyeliklerde ABD’de 11.99 dolar olan üyelik fiyatının üç ay için yalnızca 0.99 dolar olduğu açıklandı. Söz konusu bu referans kodu ile beraber kaydolan ve ödeme yapan her kişi için referans kodu sahibine 1 aylık ücretsiz Premium hakkı veriliyor.

YouTube ücretsiz premium özelliği nasıl kazanılır? Youtube tam 1 yıllık ücretsiz premium özelliği dağıtıyor!


Yine aktarılan detaylara göre söz konusu kampanya 12 kişi ile sınırlandırılıyor. Yani 12 kişiyi davet yolu ile kaydettiren kişiler toplamda 1 senelik ücretsiz premium üyeliğe erişimi kazanıyor.

Konuyla ilgili olarak aktarılan detaylara göre, YouTube yeni referans sistemini 2023 yılının Mayıs ayına kadar devam edeceği belirtildi.

Herkes tarafından merak edilen ve aratılan YouTube Premium referans linkine ulaşabilmek için öncelikli olarak YouTube uygulamasına giriş yapmanız gerekiyor. Sağ üst köşede yer alan profil resmine
tıklayarak Premium avantajlarınız bölümüne giriş yaptığınızda karşınıza ücretsiz
referans kodu çıkıyor. Ancak söz konusu özellik şimdilik Türkiye’de kullanıma açılmadı. Konu ile ilgili gelen son dakika bilgilerine göre, yakın zamanda kullanıma açılması bekleniyor.