Ekonomik açıdan zor günler geçiren vatandaşlara müjde. Ziraat Bankası 0.59 Faizli Nakit İçin Devlet Destekli Duyuru Yapacağını Açıkladı.

Ziraat Bankası 0.59 Faizli Nakit İçin Devlet Destekli Duyuru Yapacağını Açıkladı. Ekonomik açıdan zor günler geçiren vatandaşlar Ziraat Bankası üzerinden 0.59 Faizli Nakit imkanından yararlanabilecek.

Kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden 0.59 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara duyuru yapıldı. Pandemi sonrası enflasyonun bu kadar yükselmesi ile bir çok kişi zor duruma düştü. Bazı bankalar da vatandaşın yanında olmaya devam ediyor. Vatandaşlar bir kredi ile diğer krediyi kapatma derdine düşüyorlar. Vatandaş nakite sıkıştığı anlarda soluğu bankalarda alıyor. Bir çok banka acil ihtiyaç kredilerini düşük miktarlarda verebiliyor. Ziraat Bankası’ndan 0.59 Faizli Nakit Fırsatından nasıl yararlanılır merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Biz bugün sizler için Ziraat Bankası’ndan 0.59 Faizli Nakit Fırsatından nasıl yararlanılır onları derledik.

Ziraat Bankası

Banka kredi kullanmak isteyen kişilere 36 ay vade ile kredi imkanından faydalandırtacak. Anca şöyle bir husus var ki Ziraat Bankası 0.59 faiz oranlarıyla kredi kullanacak olan kişiler sadece 5000 TL için kredi başvurusunda bulunabiliyor.

Çektiğiniz 5 bin lirayı 36 ay taksitle ödeyebiliyorsunuz.

Ziraat Bankası’ndan 0.59 Faizli Nakit Alma Şartları!

Ziraat Bankası 0.59 faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin ayrıca kredi puanı 1700 ve üzerinde olması gerekiyor.

Ayrıca isterseniz banka 1,54 faiz oranı ile yüksek miktarda kredi de kullandırtabiliyor. Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, güncel kredi faiz oranlarından yararlanarak da bu bankadan istedikleri zaman kredi alabiliyor. Eğer nakit ihtiyacınız varsa 1,54 faiz oranı ile yine 36 ay vade ile 100 bin liraya kadar kredi kullanabilirsiniz.

Bu krediler de emeklilere özel olarak sunuluyor ancak 1.54 faiz oranlarından yararlanarak kredi kullanmak isteyen kişiler emekli olmaları durumunda emekli maaşlarını bu banka üzerinden alması gerekiyor.

Kampanya kapsamında 36 ay vadeye kadar işlemlerinize 50000 TL’ye kadar yapacak. 50000 TL ile 100000 TL arasında 24 ay vadeli kredi kullanacak, eğer ihtiyacınız 100000 TL üzerinde ise 12 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz.