Otomobil

Ziraat Bankası’ndan akaryakıt kampanyası! Kampanya detayları! Ziraat Bankası’ndan akaryakıt kampanyasına nasıl katılabilirim?

Akaryakıt fiyatlarına zam üstüne zam ülke genelinde neredeyse en çok konuşulan konulardan arasında yer alıyor. Birbilenesorduk’ta yer alan habere göre, ancak bazı bankalar her zaman olduğu gibi bu konuda da yanımızda oluyor. Ziraat Bankası’ndan akaryakıt kampanyası! Kampanya detayları! Ziraat Bankası’ndan akaryakıt kampanyasına nasıl katılabilirim?

Ziraat Bankası’ndan akaryakıt kampanyası! Kampanya detayları! Ziraat Bankası’ndan akaryakıt kampanyasına nasıl katılabilirim gibi soruların cevaplarını merak ettiğinizi düşünerek sizler için bir yazı derledik. Akaryakıtta üst üste gelen zamlar herkesin oldukça moralini bozuyor. Enflasyon yükselmesi, Brent petrol fiyatlarının artması altın ve dövizin sıçraması gibi etkenler akaryakıt fiyatlarını doğrudan etkiliyor.

Ülkemizde her geçen gün artmaya devam eden akaryakıt fiyatları nedeni ile vatandaşların beli büküldü. Ancak Ziraat Bankası, Ziraat Bankası ile yapılacak akaryakıt alışverişlerinde, 50 TL değerinde Bankkart Lira kampanyası başlattı.

Akaryakıt alacak kişiler Ziraat Bankası’nın akaryakıt kampanyasına nasıl katılabilirim? sorusunun yanıtını araştırıyor. Gelelim detaylara…

refuel 2157211 1280

Konu ile ilgili olarak aktarılan son dakika bilgilerine göre, TotalEnergies’ten yapacağınız bu harcamalar ile kampanya dahilinde kazandığınız Bankkart Liraları, yine TotalEnergies’te kullanma hakkına sahipsiniz.

Akaryakıt alacakların yüzünü güldüren kampanya kapsamında TotalEnergies’ten yapılan alışverişler ile beraber, 50 TL değerinde Bankkart Lira kazanma hakkına sahip oluyorsunuz. Fakat bu kampanya kapsamında 50 TL’lik Bankkart lira kazanmak için farklı günlerde, 4 defa, 200 TL değerinin üzerinde alışveriş yapmanız gerekli Böylelikle Ziraat Bankası Bankkart’ınıza TotalEnergies’te harcayacağınız 50 TL değerindeki Bankkart Lira yüklenecek.

Ziraat Bankası’ndan akaryakıt kampanyasına nasıl katılabilirim?

Akaryakıt alacak olan vatandaşlar Ziraat Bankası akaryakıt kampanyasını merak ediyor. Konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre, Ziraat Bankası ile TotalEnergies’in tarafından hazırlanan bu son dakika kampanyasına katılmanın iki yolu var. Peki Ziraat Bankası akaryakıt kampanyasına nasıl katılınır?

Ziraat Bankası akaryakıt kampanyasına katılmak için kısa mesaj gönderebilir ya da resmi web sitesi üzerinden başvurabilir. Milyonlarca sürücünün yüzünü güldüren kampanyaya kısa mesaj yoluyla katılmak isterseniz TE2022 yazıp 4757‘ye kısa mesaj atmanız yeterli. Söz konusu kampanyaya İnternet üzerinden başvurmak istiyorsanız da Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesinde girerek kampanyalar kısmında yer alan formu doldurmanız yeterli.

Ziraat Bankası’ndan akaryakıt kampanya detayları!

Öncelikle belirtelim ki her müşteri bu kampanyaya bir kez katılabiliyor. Ödül kazandığınızı belli edecek bilgiler, pos cihazından çıkacak slipte ya da cep telefonunuza gelecek SMS bilgilendirmesinde görünecektir.
Müşterilerin Bankkart Liraları, 25 Ağustos 2022 tarihinde Bankkartlarına yüklenecektir. Kazanılan Bankkart Liralar ise 15 Eylül 2022 tarihine kadar Ziraat Bankası anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kolaylıkla kullanılabilecektir.
Bu kampanyadan faydalanılabilmesi için işlemlerin Bankkart Pos cihazlarından yapılması gerekiyor.
15 Eylül 2022 tarihinden önce bu kampanya dahilinde kazanılan ödüller kullanılmasa, geçerliliğini kaybedecektir.
Bu kampanyaya sadece asıl kart sahipleri katılabilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu