Bu kişilere sadece bir kereliğe mahsus 35 bin 900 TL verilecek!

Promosyon tutarlarını güncelleyen bankalardan son dakika müjdeleri de peş peşe gelmeye başladı. İşte 35 bin 900 TL promosyon verecek o banka...

Bu kişilere sadece bir kereliğe mahsus 35 bin 900 TL verilecek!

Bankalar hem emeklilere ve hem de kamu personellerine ve işçilere daha yüksek promosyon vermek için adeta bir yarışa girdi. Konu ile ilgili olarak verilen detaylara göre tüm bankalar bünyelerine yeni müşteriler çekmek amacıyla promosyon ödemelerine arka arkaya zam yaparken, emekliler ve kamu personelleri de en yüksek promosyonu veren banka ile ilgili araştırmalar yapıyor.

BANKA BANKA PROMOSYON ÖDEMESİ MAYIS 2024

GARANTİ BBVA PROMOSYON

Emekli maaşını Garanti BBVA'ya taşıyanlara 15 bin Türk Lirası'na ulaşa nakit emekli promosyon fırsatı sunuluyor. Garanti BBVA'nın promosyon kampanyası için son tarih 31 Mayıs olarak açıklandı. 

10 bin liraya kadar olan emeklilere 6 bin 250 TL
10 bin – 15 bin lira arasında olan emeklilere 10 bin TL
15 bin – 20 bin lira arasında olan emeklilere 12500 TL
20 bin lira ve üstünde olan emeklilere 15 bin TL tutarında nakit promosyon ödeniyor.

Bu kişilere sadece bir kereliğe mahsus 35 bin 900 TL verilecek!

ZİRAAT BANKASI PROMOSYON

SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaşı ödemelerini Ziraat Bankası'na taşıyan emekliler 12 bin TL'ye varan promosyondan yararlanabiliyor. 

HALKBANK PROMOSYON

Emekli maaşını üç yıl boyunca Halkbank vasıtasıyla almayı taahhüt eden emekliler, 12 bin TL'ye ulaşan emekli promosyon imkanından faydalanabiliyor. 

AKBANK PROMOSYON

Akbank, emekli maaşını Akbank'tan alan emeklilere 15 bin Türk Lirası promosyona ek olarak 2.500 Türk Lirası chip-para ile birlikte toplamda 17 bin 500 Türk Lirası ödül fırsatı sunuyor. Akbank'ın promosyon kampanyası 31 Mayıs 2024 tarihinde sona erecek.

İŞ BANKASI PROMOSYON

Tüm bu bankaların dışında diğer yandan İzmir Kemalpaşa Belediyesi promosyon ödemeleri için de müjde geldi. Buna göre, İş Bankası işe anlaşmaya varan Kemalpaşa Belediyesi, bünyesinde istihdam ettiği 600 işçiye İş Bankası tarafından 35 bin 900 Türk Lirası promosyon ödemesi yapılacağını duyurdu.