03 / 06 / 2023

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

HS Medya Yay. ve Tic. Ltd. Şti.

Haberstand.com

mail: [email protected]

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Buse Çınar

mail: [email protected]

Haber Editörleri / News Editors

Melek Melek

mail: [email protected]

Funda Hışır

mail: [email protected]

Turgut Seven

mail: [email protected]

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Kadir SAĞLAM

mail: [email protected]

Reklam / Advertise

Yavuz KUZU

mail: [email protected]

BASIN BÜLTENİ

Haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz yazı ve görselleri bize [email protected] adresi üzerinden gönderebilirsiniz. Gönderiniz ekibimizce onaylanırsa ilgili kategoride yayına alınır.

Adres / Adress

MECİDİYEKÖY/İSTANBUL

MAİL: [email protected]

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

© Copyrigth 2023 haberstand.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde haberstand.com’a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. haberstand.com üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

haberstand.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili haberstand.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on haberstand.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on haberstand.com are opened on a new page. haberstand.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.