Magazin

Camdaki Kız dizisindeki korsenin anlamı çözüldü! Meğer…

Aylardır reklamları yapılan ve geçtiğimiz hafta izleyici ile buluşan Camdaki Kız dizisindeki korsenin anlamı çözüldü

Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu gibi isimlerin paylaştığı Camdaki Kız dizisindeki korsenin anlamı çözüldü. Dizinin ilk sahnelerinde bu olaya kimse anlam veremezken bu konu çok araştırıldı. Konu hakkında bir araştırma yapılınca tüm gerçek ortaya çıktı.

82818

Camdaki Kız dizisindeki korsenin anlamı çözüldü

Kızı Nalanı okula gönderirken bile korse giydirip gönderen Feride karakterini herkesşaşkınlıkla izledi. İlk buluşmaya gidecek olan Nalan önce banyo yaptırıldı. Daha sonra kızının üstüne giydiren Feride kızının korseyi çıkarmaması için çok sert birşekilde uyardı. Peki ama nedirbu korse? Korsenin amacı herkesi şoke etti.

60732303ae298bba63777074

Dizi yayınlandığı gece Sosyal medya platformu Twitterda saatlerce tt Olarak kaldı.

camdaki kiz dizisi 26

Feride Nalanı çocukluktan beri bu korseyi giymesi için zorluyor. Bir başkası ile birlikte olmasından korkan Feride kızını çocukluktan beri çok sert bir şekilde uyarıyor. Nalanın çocukken beden eğitimi dersinde korsesini çıkarması anneyi çileden çıkarmış ve kızını tüm okulun önünde dövmüştü.

Önerilen İçerik :   Bir Zamanlar Çukurova'nın Ümit'i Hande Soral üstsüz güneşlendi! Hande Soral bikinisinin üstünü çıkarttı!
erd Bw2j cover

Feride kızına bir çok baskı yapıyor ancak adeta camdan bir kürede yaşayan Nalan ise hiç bir şeyin farkında değil. Kızın tek derdi annesine layık bir kız olabilmek.

CAMDAKİ KIZ KONUSU

Camdaki kız konusu, Camdaki kız gerçek hikayesi dizi ekranlara geldiğinden beri en çok merak edilen ve en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan Camdaki Kız, Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluştu. Peki nedir bu Camdaki Kız’ın konusu?

Gülseren Budayıcıoğlu imzalı romanın ana kahramanı olan Nalan, çocukluğu ve genç kızlığında sefalet çekmeyen ve sonrasında da zengin bir aileye gelin olarak giden bir karakter olarak anlatılır. Fakat bunca bolluğun ve bereketin içerisinde yüzü ne yazık ki hiçbir zaman gülmez. Çünkü kitabın ana karakteri Nalan ailesinden sevgi görmemiştir. Nalan kocası tarafından da aynı sevgisizliğe maruz kalır. Bunun üzerine çocuğunu da daha doğmadan yitirince Nalan, iyice kendi içine kapanan ve her şeyden elini ayağını çeken bir karaktere dönüşmüş olur. Ta ki karşısına Hayri çıkıncaya kadar…

Önerilen İçerik :   Serel Yereli sokaklarda iç çamaşırsız gezdi! İşte o görüntüler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu