Magazin

Camdaki Kız Sedat Koloğlu kimdir? Feyyaz Şerifoğlu hakkında tüm bilinmeyenler

Aylardır beklenen dizi Camdaki Kız ilk bölümünü gerçtiğimiz Perşembe günü yayınladı. Peki o çok konuşulan dizideki karakter Sedat kimdir? Camdaki Kız Sedat kimdir? Feyyaz Şerifoğlu hakkında tüm bilinmeyenler

Gülseren Budayıcıoğlukitaplarından uyarlanan dördüncü dizi de yayın hayatına başladı. Salı akşamı Masumlar Apartmanı, Çarşamba akşamı Doğduğun Ev Kaderindir, Perşembe akşamı Camdaki Kız ve Cuma akşamı Kırmızı Oda dizileri ile Gülseren Budayıcıoğlu eserlerine doyacağız artık.

606f61b679da3e1358ceeb5f

Diziyi hayata geçireceklerini açıkladıklarından beri diğer dizilerin fanları Camdaki Kız dizisinin de mükemmel olacağı kanaati ile aylardır diziyi bekliyordu. Geçtiğimiz Perşembe yayınlanan dizi gerçekten de çok beğenildi. Reyting rekorları kıran Camdaki kız dizisinde öyle bir karakter var ki herkesi şaşkına çevirdi.

Çok fazla imkanlara sahip iken babasından dolayı ezik birşekilde büyüyen Sedat karakteri izleyiciyi çok etkiledi.

Kırmızı Oda dizisinde Can olarak karşımızaçıkan ve yine Burcu Biricik ile oynayan Feyyaz Şerifoğlu belli ki yine çok başarılı bir oyunculuk sergileyecek.

Camdaki Kiz dizisi Sedat kimdir Feyyaz Şerifoğlu kimdir hangi dizilerde oynadi 1 1280x720 1

Peki kimdir bu Feyyaz Şerifoğlu?

1991 yılında Rize ilinde dünyaya gelen Feyyaz Şerifoğlu Lisans eğitimini Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tekstil Mühendisliği bölümünde tamamladı. Oyunculuğunun ve şarkıcılık da yapan Feyyaz Şerifoğlu, ‘Gidene’ adlı ilk single şarkısını 2020 yılında online müzik marketlerde dinleyicilerine sundu.

Önerilen İçerik :   Burak Sergen'den iyi haber! İşte ilk açıklama
camdaki kiz sedat kimdir camdaki kiz sedat i kim 14012882 757 amp

2013 yılında O Ses Türkiye adlı şarkı yarışmasına katılan Şerifoğlu Murat Boz takımındaydı. Sonrasında Enbe Orkestrası ve Ajda Pekkan için vokalistlik yaptı.

feyyaz serifoglu 4248

Şerifoğlu oyunculuk olarak ilk kez geçtiğimiz aylarda Kırmızı Oda dizisinde Burcu Biricik yani Boncuk karakterinin hayalet sevgilisi Can karakterine rol verdi. Orada çok beğenilen Feyyaz Şerifoğlu şimdi Camdaki Kız dizisinde başrol oyunculuğu yapıyor. 1,75 boyunda olan Şerifoğlu 73 kilo.

CAMDAKİ KIZ KONUSU

Gülseren Budayıcıoğlu aynı isimli imzalı romanın ana kahramanı olan Nalan, çocukluğu ve genç kızlığında sefalet çekmeyen ve sonrasında da zengin bir aileye gelin olarak giden bir karakter olarak kaleme dökülüyor. Ancak bunca bolluğun ve bereketin içinde yüzü ne yazık ki de hiçbir zaman gülmedi. Konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre, söz konusu kitabın ana karakteri Nalan ailesinden sevgi görmemiştir. Nalan kocası tarafından da aynı sevgisizliğe mahkum edilir. Bunun üzerine çocuğunu da daha doğmadan kaybeden Nalan, iyice kendi içine kapanan ve her şeyden elini ayağını çeken bir karaktere dönüşür…

Önerilen İçerik :   Farah Zeynep Abdullah’dan Masumlar Apartmanı ekibine büyük sürpriz! Yoksa...
08042021193048 2830623 19 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu