Magazin

Dinçer Azaphan Kimdir? Evli mi? Hakkındaki tüm bilgiler

Galatasaray Spor kulübüne yakınlığı ile bilinmekte olan Dinçer Azaphan Kimdir?

Beyaz Futbol izleyenlerin aşina olduğu bir isimden bahsedeceğiz bugün sizlere. Galatasaray takımına yakınlığı ile bilinen Dinçer Azaphan kimdir? Hakkındaki tüm bilgiler

Galatasaray Spor kulübüne yakınlığı ile bilinmekte Tunç Holding yönetim kurulu başkanı olan aynı zamanda babasından kalan Tunç Petrol ün sahibidir. Ünlü petrolcü Tuncay Azaphanın oğludur. İstanbul Güngören ilçesi Merter semtinde babasının adına bir okulu vardır. Tuncay Azaphan lisesi olarak geçmektedir.

Beyaz TV’de yayınlan Beyaz Futbol yorumcularından; Sinan Engin’in yakın arkadaşı Dinçer Azaphan’ın sürekli yayında adı geçiyor ve selam iletiliyor kendilerine.

59227d3c7152d8264020c0ab
Dinçer Azaphan Galatasaray

Başkanlık seçimlerine katılıp katılmayacağı merak edilen kişilerdendir Dinçer Azaphan.

325094
Dinçer Azaphan aday olacak mı?

Dinçer Azaphan Kimdir? Hakkındaki tüm bilgiler

Tunç Petrolü sahibi olan Tuncay Azap hanın oğlu olan Başarılı İş Adamı bir süre sonra Tunç Petrollerini sahibi oldu. Aynı zamanda Tunç Holding Yönetim kurulu başkanı olan Dinçer Azaphan başkanlığa adaylığını koyacak mı?

45709721 216865265893264 6101361588 Cewl
Dinçer Azaphan evli mi?

Dinçer Azaphan serveti

Dinçer Azaphan‘ın 2008 – 2009 yılındaki yıllık ciro miktarı 90 milyon TL olarak belirtilmiştir. Geçtiğimiz aylarda bir konuşmada günlük 90 – 100 bin litre petrol satışlarının olduğunu ve petrol ofislerine günlük 1000 araç giriş çıkışı olduğu belirtilmiştir.

dincer azaphan kimdir dincer azaphan kac yasinda 13828505 8037 amp 1
Dinçer Azaphan serveti

Dinçer Azaphan evli mi?

Dinçer Azaphan evlidir. Bir dönem ünlü şarkıcı Ebru Yaşar ile de adı anılan ünlü iş adamı Dinçer Azaphan Duygu Helvacıoğlu ile 6 aylık bir evlilik yapıp boşandı. Şimdi ise Beyaz TV Haber Müdürü Müge Dile evli evlidir.

dincer1
dinçer azaphan nasıl zayıfladı

Dinçer Azaphan nasıl zayıfladı?

Dinçer Azaphan da mide ameliyatı geçirerek 35 kilo zayıfladı.

Dinçer Azaphan hakkındaki tüm bilgiler

Seren Serengil bundan 2 yıl öncesinde “siz pompacıyı ve benzinciyi petrolcü zannediyorsunuz ” olarak Dinçer Azaphan üzerine bir çıkışı olmuş ve o dönemde uzun bir süre konuşulmuştu.

Dinçer Azaphan’dan Galatasaray’a 6. sponsorluk

Aktarılan son dakika bilgilerine göre, Galatasaray, Futbol A Takımı forma kol sponsorluğu için Tunç Holding ile 1 seneliğine anlaşmaya vardı. Sarı kırmızılı kulüp resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada “Erkek Futbol Takımımızın 2022-2023 sezonu forma kol sponsoru: ᴛᴜɴç ʜᴏʟᴅɪɴɢ 💪 🏆 Yeni sezonda, yeni sponsorumuzla nice başarılara…” ifadelerini kullandı.

Müge Anlı, Instagram hesabı açtı! Bakın ne paylaştı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu