Emeklilere fatura indirimi müjdesi! Resmen açıklandı!

En çok tercih edilen özel bankalar arasında yer alan Akbank, duyurduğu yeni kampanya kapsamında emekliler başta olacak şekilde tüm Axess müşterilerinin otomatik fatura ödeme talimatı vererek 250 TL chip-para hediyesi vereceğini açıkladı.

Emeklilere fatura indirimi müjdesi! Resmen açıklandı!

Bu yılın Mayıs ayına özel olarak başlattığı kampanyalarla müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam eden ve en çok tercih edilen özel bankalar arasında yer alan Akbank, yeni kampanyası ile emekliler başta olacak şekilde toplumun her kesiminden vatandaşları oldukça sevindirdi. Konu ile ilgili olarak verilen detaylara göre Akbank, Axess müşterilerinin otomatik fatura ödeme talimatında 250 TL chip-para kazacağını duyurdu. Böylelikle, söz konusu kampanyaya katılım sağlayan Axess müşterileri, faturalarından 250 Türk Lirası indirim kazanmış olacak.

Emeklilere fatura indirimi müjdesi! Resmen açıklandı!

Buna göre, Mayıs'ta verilecek tüm yeni fatura talimatlar için, FATURAC yazarak 4566’ya gönderen Axess müşterileri, 1 yeni fatura için 50 Türk Lirası 2 yeni fatura için 100 Türk Lirası, 3 yeni fatura için 150 Türk Lirası, 4 yeni fatura için 200 Türk Lirası, 5 yeni fatura için 250 Türk Lirası chip-para kazanacak.

AKBANK 250 TL CHİP-PARA KAMPANYASI MAYIS 2024

Konu ile ilgili olarak verilen detaylara göre Axess, Axess Öğrenci ve Free asıl kartınız ile söz konusu bu kampanyadan 1 – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında faydalanılabilecek.

Söz konusu kampanya kapsamında birden fazla kart varsa minimum bir talimatın Axess ya da Free kartta olması gerekecek.

2024 yılının Mayıs ayı boyunca kampanyaya dahil olan kartlarla verilecek olan tüm fatura ödeme talimatlarından en fazla 250 Türk Lirası chip-para kazanılabilecek.

Söz konusu kampanya kapsamında kazanılacak ödül tutarı 3 Haziran 2024 tarihinde karta chip-para şeklinde yüklenecek.

Ayrıca yine verilen bilgilere göre söz konusu bu ödül, yalnızca yeni vereceğiniz talimatlar için geçerli olacak. Bu sebeple kredi kartından verilen otomatik fatura ödeme talimatları iptal edilerek yeniden verilmesi ya da banka hesabına tanımlı olan fatura ödeme talimatları iptal edip kredi kartından verilmesi halinde kampanyadan faydalanılamayacak.