Yaşam

Güvenilir insanların burçlarını biliyor musunuz? İşte gözünüz kapalı güvenebileceğiniz o 4 burç!

Astrolojide burçlar, ekliptiğin iki yanında, aşağı yukarı 10 derece genişliğinde, içinde Güneş’in ve gezegenlerin döndüğü zodyak kuşağı ile belirleniyor. Ekliptik, dünyadan bakan birinin gözüktüğü biçimiyle yeryüzünün Güneş çevresinde bir senede çizdiği görünür yörüngesinden başka bir şey değildir; aslında diğer bir deyişle yer-merkezli sistemin bir verisidir.

Ateş, Hava, Su ve Toprak olarak 4 elemente ayrılan burçların hangilerinin güvenilir olduğu da merak ediliyor ve araştırılıyor.

Superhaber’de yer alan habere göre, insanların ortak bir yönü de burçlarının Benzer olarak bilinir. Peki hangi burçlar güvenilirdir? Güvenilir burçlar hangileridir? İşte gözünüz kapalı güvenebileceğiniz o dört burç…

pexels mikhail nilov 6932066 1

Her ilişkide mutlaka olması gereken güven ve sadakatin kolay kurulmadığı önemli gerçekler arasında yer alıyor. Kazanması zor ancak kaybetmesi olay olan güven duygusu dostlukların da temelini oluşturuyor.

Peki hangi burçlar güvenilirdir? Güvenilir burçlar hangileridir? İşte gözünüz kapalı güvenebileceğiniz o dört burç…

GÖZÜNÜZ KAPALI GÜVENEBİLECEĞİNİZ O 4 BURÇ!

BAŞAK: Birine sonuna kadar güvenebileceğiniz bir hayat bulmak ne yazık ki imkansızdır fakat öne çıkan ve herkesçe bilinen titizliği ve arkadaş seçimindeki kriterleri çok olan Başak burcu insanının hayatına girdiğiniz de bir çok şeyin üstesinden gelmeniz mümkün olabilir.

pexels rodnae productions 6806456 1

ASLAN: Kontrol sahibi olan her insan bilir ki güven en büyük kriterler arasında yer alır. Ateş grubunda yer alan Aslan burcu da çevrenizde gözü kapalı güvenebileceğiniz burçlar arasında yer alıyor. Çevresine kolay dostluklar sunmayan Aslanlar bu sağlandıktan sonra oldukça dürüst bir ilişki kurarlar.

YAY: Ateş grubunda yer alan Yay, özgür iletişim konusunda diğer burçlara göre an açık olan burçlar arasında yer alıyor. Burçlarla ilgili yorumlara baktığımızda Ateş grubunda yer alan Yay Burcu için ilişkinin temelinin güven olduğunu görürüz. O nedenle de sadakatsiz her tür davranış yayların hayatından çıkmanız anlamına gelir.

BALIK: Su grubu burçları arasında yer alan Balık burcunun hayatındaki en önemli şey kurduğu bağlardır. Kalbi bağ kurmadan konuşmaya bile çekinen balık burçları için gözü kapalı güven oldukça büyük önem taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu