Kassam Sözcüsü Ebu Ubeyde açıkladı: İsrail'e çok ağır darbe!

Aktarılan son dakika detaylarına göre Kassam Tugayları Sözcüsü Ebu Ubeyde, son gelişmelerle ilgili açıklamalar yaptı. Konu ile ilgili olarak verilen detaylara göre siyonistlerin ölü sayısını sakladığını söyleyen Ebu Ubeyde, işgalci İsrail'e ağır kayıplar verdiklerini söyledi.

Kassam Sözcüsü Ebu Ubeyde açıkladı: İsrail'e çok ağır darbe!

Kassam Tugayları Sözcüsü Ebu Ubeyde yaşanan son gelişmelerle ilgili bir açıklama yaptı. Konu ile ilgili olarak verilen detaylara göre yayınlanan ses kaydında önemli bilgiler veren Ebu Ubeyde, 4 günde işgalci İsrail’e ait 62 zırhlı aracın yok edildiğini söyledi. Haber7'de yer alan habere göre Ebu Ubeyde, binaya saklanan Siyonist askerlere yönelik düzenlenen saldırı sonrası binayla beraber imha edildiğini söyledi. Siyonistlerin gerçek ölü sayısını sakladığını dile getiren Kassam Sözcüsü, esirlerin İsrail’in umrunda olmadığını söyledi.

62 SİYONİST ARACI İMHA EDİLDİ

Konu ile ilgili olarak verilen detaylara göre Gazze’deki Filistin askeri güçlerinin savunma ve engelleme operasyonlarına başarıyla devam ettiğini dile getiren Ebu Ubeyde, “Mücahidlerimiz son 4 günde 62 siyonist araca ya kısmen zarar verdi ya da araçları tamamen imha etmeyi ve onları hizmet dışı bırakmayı başardı. Merkava tankları, personel taşıyıcıları ve buldozerlerler Yasin-105 anti tank roketleriyle hedef alındı.” dedi.

Kassam Sözcüsü Ebu Ubeyde açıkladı: İsrail'e çok ağır darbe!


BİNAYA SAKLANAN İŞGALCİLER ÖLDÜRÜLDÜ

Aktarılan detaylara göre “Mücahidler, grup ya da birey olarak yaya ya da binalara saklanan Siyonist işgalcileri patlayıcılar, orta silah ve keskin nişancı silahlarıyla hedef aldı.” diye konuşan Kassam Sözcüsü, “3 gün önce en az 9 siyonist askeri araçlarının dışında öldürüldü. Dün sabah mücahidler, Beyt Lahia’nın kuzeybatısında 2 siyonist zırhlı aracını tanksavar füzeleriyle imha etmeyi başardı. Aynı şekilde dün de mücahidler, Beyt Hanun’da düşman özel kuvvetlerinin saklandığı bir binayı üstlerine yıktı. Anti zırh ve anti personel hedef alınan bina içerisindeki Siyonistlerin hepsi öldürüldü ve yaralandı.” dedi.