Sudan ucuza spor araba fırsatı! Resmen piyasaya sürüldü!

Geely, 2024 yılında hızını alamadı! 2024 yılının ilk haftasında peş peşe yeni modellerini piyasaya sürmeyi sürdüren Geely, şimdi de 5 metre uzunluk, 665 km menzil, 45 inç 8K ekran özellikle yeni modelini görücüye çıkardı.

Sudan ucuza spor araba fırsatı! Resmen piyasaya sürüldü!

Geely, 2024 yılına yeni modellerle hızlı bir giriş yaptı. Konu ile ilgili olarak paylaşılan bilgilere göre Zeekr 007’den sonra şimdi de Galaxy E8 modeli resmen satışa çıkarıldı. Karar'ın aktardığı detaylara göre ön sipariş fiyatına göre büyük bir indirim uygulamasıyla 24 bin dolardan satılan 5 metrelik sedan model, 0199 Cd sürtünme katsayısına sahip aerodinamik tasarımı ile de dikkat çekiyor.

Sudan ucuza spor araba fırsatı! Resmen piyasaya sürüldü!

GEELY E8 SATIŞA ÇIKTI

Paylaşılan bilgilere göre E8, katıldığı fuarlarda iç kısmında kesik direksiyon ve onun arkasına boydan boya yerleştirilmiş olan 45 inçlik 8K çözünürlüklü ekran ile dikkatleri üzerine çekmişti. Verilen bilgiye göre  Qualcomm Snapdragon 8295 çipsetin güç verdiği bu ekranda üst düzey mobil oyunları direksiyon veya oyun koluyla oynamak mümkün.

Giriş seviyede 400V, üst paketlerinde 800V elektrik mimarisiyle gelen Geely Galaxy E8, çift motor ile 646 beygir güce ulaşarak 0'dan 100 km/saat hıza 3,49 saniyede çıkan performans versiyonunda dahi 32 bin dolar fiyat bandını aşmıyor.

Söz konusu otomobil ile ilgili olarak verilen bilgilere göre aracın ön kısmında opsiyonel olarak sunulan 158 LED’le oluşturulan özel bir ışıklandırma bulunuyor. Üretimine başlanmış olan Galaxy E8, Çin’de son zamanda piyasaya sürülen Luxeed S7, Qiyuan A07, Zeekr 007, Chery Exeed Sterra ES gibi modellerin her birinden daha uyguna alıcıyla buluşmuş oluyor.