Ekonomi

Zeytin Ağacı dizisinin konusu ne? Netflix Zeytin Ağacı’nın oyuncuları kim? Zeytin Ağacı nerede çekiliyor?

Merakla beklenen Zeytin Ağacı dizisi 28 Temmuz Perşembe günü seyirciyle buluştu. Netflix’te yayınlanan Zeytin Ağacı dizisinin başrollerini Murat Boz, Tuba Büyüküstün ve Seda Bakan gibi güçlü oyuncular paylaşıyor.

Son günlerin en çok konuşulan dizileri arazına giren Zeytin Ağacı’nın konusu da merak ediliyor ve araştırılıyor.

Peki Zeytin Ağacı dizisinin konusu ne? Netflix Zeytin Ağacı’nın oyuncuları kim? Zeytin Ağacı dizisi nerede çekiliyor?

Netflix’in merakla beklenen yeni dizisi Zeytin Ağacı, yayınlandığı ilk gün itibariyle en çok izlenen yapımlar arasında adını yazdırdı. Konusu da merak edilen Zeytin Ağacı üç yakın dostun çıktığı yolculuğu anlatıyor. Posta’nın aktardığına göre söz konusu dizide bir taraftan dostluklar sorgulanırken, diğer taraftan da hayatın nasıl bir anda farklı bir yöne gidebildiği de gözler önüne seriliyor.

Peki Zeytin Ağacı dizisinin konusu ne? Netflix Zeytin Ağacı’nın oyuncuları kim? Zeytin Ağacı dizisi nerede çekiliyor?

zeytin22222222
zeytin ağacı

ZEYTİN AĞACI DİZİSİ KONUSU

Konusu merak edilen Zeytin Ağacı’nın konusu şu şekilde: Leyla, Ada ve Sevgi üniversite yıllarında tanışmış, daha sonra ise arkadaşlıkları güçlü bir dostluğa dönüşmüştür. Yine aktarılan detaylara göre, üniversiteden sonra Ada başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukat olmuştur. Leyla da diğer iki arkadaşının aksine kariyer yapmamış, eşi ve oğluyla beraber rahat bir yaşam sürmekte.

Önerilen İçerik :   İş Bankası internet bankacılığında sorun giderildi mi? İş Bankası açıldı mı? Son durum!

Yine aktarılan detaylara göre, Sevgi’ye kanser teşhisi konulmasından sonra bu üç kadın arasındaki güçlü bağ en büyük sınavını vermiş olur. Ada, Sevgi’nin dediği gibi hastaneye yatmak yerine başka bir ümidin peşinden gider. Leyla’dan kendisini Zaman isimli gizemli bir adamı bulmak için Balıkesir Ayvalık’a götürmesini talep eder. Sevgi’yi bu kararından döndüremeyeceklerini anlayınca da çaresizce hep beraber yollara düşerler. Yalnız bilmedikleri bir şey vardır ki o da söz konusu bu yolculuğun hayatlarını tamamen değiştireceğidir.

zeytin333
zeytinağacı

ZEYTİN AĞACI DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Seda Bakan
Fırat Tanış
Füsun Demirel
Tuba Büyüküstün
Boncuk Yılmaz
Serkan Altunorak
Rıza Kocaoğlu
Murat Boz

ZEYTİN AĞACI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Yine aktarılan detaylara göre, çekimleri mega kent İstanbul’da başlayan Zeytin Ağacı dizisinin çekimlerinin Çanakkale’nin Behremköy mahallesi vebazı farklı mekanlarda gerçekleştiği görülüyor. Ayrıca dizinin fragmanında Assos Athena Tapınağı’na da yer veriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu