Yaşam

Bu bronzlaştırıcı yağı kendiniz yapabilirsiniz! Evde kolay bronzlaştırıcı yağ yapmanın püf noktaları!

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte deniz, kum, güneş mevsimi açıldı. Uzmanlar uyarıyor güneş koruyucuları sürmeden sakın güneşte fazla kalmayın. Yağ fiyatları da uçmuş gitmiş ancak Bu bronzlaştırıcı yağı kendiniz yapabilirsiniz! Evde kolay bronzlaştırıcı yağ yapmanın püf noktaları!

Bu bronzlaştırıcı yağı kendiniz yapabilirsiniz! Evde kolay bronzlaştırıcı yağ yapmanın püf noktalarını sizler için derledik. Bronzlaştırıcı güneş yağlarının aşırı derecede fiyatlarının artması ile yağ alamamaktansa evde kolaylıkla kendiniz yapabilirsiniz. Bronzlaştırıcı güneş yağı ciltteki melanin miktarını arttırmak için önemlidir. Bu miktar artarsa cildiniz doğal bir şekilde bronzlaşacaktır.

sunflower 2699771 1280

Bronzlaşırken derimizin güneş altında rengini değiştirmesi cildin derma tabakasının renk hücrelerinin kimyasal bir tepkimesi olayıdır. Bu renk hücreleri UV ışınlarına maruz kaldığında melanin denilen daha koyu renk maddelerin sayısını arttırır. Hal böyle olunca da derimizin rengi koyulaşır.

Bronzlaştırıcı yağ fiyatlarının artması ile sürmemek asla bir çözüm önerisi değildir. Eğer aşırı derecede UV ışınlarına maruz kalırsanız sonunda deri kanserine yol açar ve çok tehlikelidir.

sunscreen 1461332 1280

Bronz ten kış aylarında çok sevilmese de yaz aylarının vazgeçilmezidir. Güneşe hiçbirşey sürmeden çıkmak da oldukça zararlıdır. Fiyatlar pahalılandı diye sakın ha sakın güneş kremi yada bronzlaştırıcı yağ almayı ihmal etmeyin. Biz bugün sizlere Evde kolay bronzlaştırıcı yağ yapmanın püf noktalarını anlatacağız.

Evde kolay kakao yağı yapımı!

Bir yemek kaşığı ceviz yağı, bir yemek kaşığı kakao yağı ve bir yemek kaşığı zeytinyağını bir şişeye ekleyin ve güzelce karıştırın. Eğer bu yağı düzenli kullanırsanız kısa süre içinde bronzlaşabilirsiniz.

Evde kolay kakao yağı yapımı!

1 yemek kaşığı havuç yağı, 1 yemek kaşığı kayısı yağı, 1 yemek kaşığı susam yağı ve 1 çubuk tarçını bir şişeye koyup güzelce karıştırın. Eğer bu yağı düzenli kullanırsanız kısa süre içinde bronzlaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu