Sağlık

Bu yağ resmen botoks etkisi yaratıyor!

Herkes yaşlanmamak için bir şeylerle uğraşıyor kimisi botoks yaptırıyor kimisi de evde doğal yöntemlerle kırışıklıklara iyi gelen ürünleri kullanıyor. Bu yağ resmen botoks etkisi yaratıyor!

Posta Gazetesi’nin haberine göre Bu yağ resmen botoks etkisi yaratıyor. Bizden söylemesi. Cildiniz zaman içinde doğal olarak kırışır. Ciltteki sarkmalar oldukça kırışıklıkları meydana getirir. Cildin kırışmasını önlemek istiyorsanız mutlaka size önereceğimiz ürünü deneyin. Evde kolay yoldan botoks etkisi yaratan ürünleri keşfettik. Cildin kırışmasını önlemek ve ince çizgilerin görüntüsünü azaltmak için çok etkili bir yöntem bulundu.

woman 2003647 1280

Herkesin cildinde az miktarda da olsa belli bir miktarda kolajen bulunuyor. Belli bir yaştan sonra bu ciltteki kolajen miktarı azalıyor. Bu sebeple de kırışıklıklar meydana geliyor. Siz de cildinizin erken yaşlanmasını istemiyorsanız cilt bakımınızı düzenli yapmalısınız. Belirli doğal yağlar cildi gençleştiriyor. Cildi gençleştiren doğal yağlar ile de cilt kırışıkları minimum seviyeye indiriyor.

Bazı yağlar kırışıklığa çok iyi geliyor. İşte o yağlardan bazıları;

Hint yağı

Hint yağı cildin nem dengesini koruyor. İçinde bulunan yağ asitleri ile yara ve yanık izlerine iyi gelen Hint Yağı bir çok şeyin tedavisinde kullanılabiliyor. Hint yağı üstelik ciltte oluşan çatlaklar için de öneriliyor. Cildinize hint yağı ile düzenli bir bakım yaparsanız ciltteki kırışıklık oranını en aza indirebilirsiniz.

Önerilen İçerik :   Randevusuz aşı yapılabiliyor mu? Randevusuz aşı olabilir miyim?

Shea yağı

Shea yağı da cilt kırışıkları için çok önemli bir yere sahip. Doğal yağların başında gelen Shea yağı cildi sıkılaştırması ile biliniyor. Cildin sarkmasını önlüyor. İçinde bulunan yüksek miktarda A ve E vitamini ile yaşlanma karşıtı etkileri yok ediyor. Shea yağı cilt lekelerine de iyi geliyor.

Hindistan cevizi yağı

Hem cilt hem saç bakımında çok önemli bir yere sahip olan Hindistan cevizi yağı E vitamini açısından oldukça zengin. Cilt hücrelerini yenilemesi ile bilinen bu yağ sayesinde cildiniz daha genç ve güzel görünüme kavuşur. Hindistan cevizi yağı düzenli kullanıldığınca yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırıyor.

Zeytinyağı

Zeytinyağını düzenli kullandığınız taktirde içindeki güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korunursunuz. Ciltte meydana gelen lekerin görünümünü azaltan Zeytinyağı gözeneklerin tıkanmasını da engeller. Göz çevresi morluklarına da iyi gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu