Magazin

Camdaki kız dizisinde Hayri kim? Hayri karakterini kim oynayacak?

Geçtiğimiz hafta Perşembe günü yayın hayatına büyük reyting oranları ile başlayan Camdaki kız dizisinde Hayri kim?

Camdaki kız dizisinde Hayri kim dediğinizi duyar gibiyiz. Biliyorsunuz ki Gülseren Budayıcıoğlu eserinden uyarlanan bu dizi yayın hayatına Perşmebe akşamı başladı. Budayıcıoğlunun diğer dizileri de çok severek izlendiği için bu dizi de diğer hayranlar tarafından büyük bir heyecanla bekleniyordu.

82407

Psikolojik bir hikaye ile bütünleştirilen dizide başroldeki Nalan ve Sedat karakterlerini bu hafta izledik. Ancak kitapta onlar kadar önemi olan bir karakter daha var ki. O da Hayri. Diziler kurgu olduğu için Camdaki Kız dizisine Hayri ismi dahil olacak mı bilemiyoruz ancak kitaptaki gerçek hikayede Hayri Nalanın ikinci eşi.

Sosyal medyada Camdaki kız alarmı! Feride yaptı yine yapacağını! ‘Ülkece rahatladık’

Kitaptaki hikayeye göre Nalan Sedat ile bir evlilik yapacak ve evliliği çok kötü gidecek. Nalan Sedatın ilgisizliği ile ağır depresyona girecek ve Hayri ile birlikte olacak. Sedattan ayrılıp Hayri ile birlikte yaşayacak. Bu arada Hayri de evli ve 3 çocuk sahibi bir adam. Hatta öyle ki Nalan için tutulan şoför.

Camdaki Kiz Dizisi Oyunculari Guncel Oyuncu Kadrosu 640x360 1

Kitapta Hayri, 25 yaşlarında, iri yarı, kaba eğitimsiz, köyden çalışmak için İstanbul’a gelen biraz da aşağılık kompleksine sahip bir delikanlı olacak. Hayri, bu aşağılık kompleksi nedeniyle kendinden statü olarak üstün kadınları etkileyip onlarla ilişki yaşayarak egosunu tatmin eden bir tip olacak. Nalan’ın göz alıcı güzelliğinin yanında, Hayri’yi cezbeden en önemli özelliği de statü olarak kendisinden üstün olması olacak.

Peki kimdir bu Hayri ve diziye ne zaman katılacak? Camdaki kız dizisinde Hayri rolünü kim oynayacak?

Biz sizlere kitabın gerçek hikayesini anlattık. Hayri karakterinin diziye daha sonradan katılacağı belli oldu. Bakalım kim oynayacak. İzleyip göreceğiz.

CAMDAKİ KIZ KONUSU

Camdaki kız konusu, Camdaki kız gerçek hikayesi dizi ekranlara geldiğinden beri en çok merak edilen ve en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan Camdaki Kız, Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluştu. Peki nedir bu Camdaki Kız’ın konusu?

Gülseren Budayıcıoğlu imzalı romanın ana kahramanı olan Nalan, çocukluğu ve genç kızlığında sefalet çekmeyen ve sonrasında da zengin bir aileye gelin olarak giden bir karakter olarak anlatılır. Fakat bunca bolluğun ve bereketin içerisinde yüzü ne yazık ki hiçbir zaman gülmez. Çünkü kitabın ana karakteri Nalan ailesinden sevgi görmemiştir. Nalan kocası tarafından da aynı sevgisizliğe maruz kalır. Bunun üzerine çocuğunu da daha doğmadan yitirince Nalan, iyice kendi içine kapanan ve her şeyden elini ayağını çeken bir karaktere dönüşmüş olur. Ta ki karşısına Hayri çıkıncaya kadar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu