DiziDünya

Park Eun Bin, Extraordinary Attorney Woo dizisi ile yükselişte! En çok aranılanlar listesinde ilk sıraya yerleşti!

PARK EUN BİN BİR REKORA İMZA ATTI. CANLANDIRDIĞI ROL İLE EN ÇOK KONUŞULAN DİZİ OYUNCUSU OLDU!

Dünya dizi ve film sektöründe önemli bir başarı elde eden Kore dizi sektörü, gün geçtikçe adından daha çok söz ettirmeyi başarıyor. Bölüm sayılarının ve sürelerinin az olması, orijinal hikayeler içermesi sebebiyle çoğu kişi Kore dizileri izliyor ve Kore kültürüne merak duyuyor.

Ülkemizde de çok fazla rağbet gören Kore dizileri ve onlarla ilgili haberler, en sık arananlar arasına girmeyi kolaylıkla başarıyor. Özellikle Netflix’in de pazara girmesi ve bünyesinde en iddialı dizileri barındırmasıyla da tüm dünyada daha da ses getireceğe benziyor.

Şimdilerde öyle bir dizi yayınlanıyor ki her iki kişiden biri mutlaka izliyor:

EXTRAORDINARY ATTORNEY WOO

Park Eun Bin p2

Netflix ve ENA’nın ortak yapımı olarak yayına giren ve Türkçe ismi Olağanüstü Avukat Woo olan Extraordinary Attorney Woo dizisinde Park Eun Bin otizm rahatsızlığı bulunan bir avukatı canlandırıyor. Daha önceden de Good Doctor isimli Kore dizisinde Savant Sendromlu bir doktorun hikayesi anlatılmış, ülkemizde de Mucize Doktor ismiyle uyarlaması yapılmış ve çok ses getirmişti. Kore dizisi severlerin “İşte Kore dizilerini bu yüzden seviyoruz, alışılmışın dışında ve eğitici konulara sahip” diye savunduğu diziler, genelde toplumun kanayan yaralarına merhem olma niteliği taşıyor.

OTİZMLİ BİR AVUKAT

Strange Lawyer Woo Young Woo 1

Otizmli bir avukatın yaşadığı zorlukların, karşılaştığı toplum baskılarının, duygularının, başarılarının, tırnaklarıyla nasıl kazıya kazıya geldiğinin ve ön yargıları nasıl tersine çevirdiğinin hikayesinin anlatıldığı dizide, en büyük görev hiç şüphesiz ki başrol oyuncusu Eun Bin’in omuzlarında. Ama genç yaşına rağmen ustalıkla rolünün altından kalkıyor ve duygu geçişlerini çok güzel bir şekilde aktarıyor. Ve bu yeteneği de başarısına başarı katıyor.

Haziran ayının son haftasında ve Temmuz ayı ortasına kadar dizisinden ve kendisinden en çok söz ettiren oyuncu olarak ilk sırayı alan Park Eun Bin’i, Alchemy of Souls, Why Her?, Eve ve Gold Mask dizileri ve onların yıldızları izledi.

PARK EUN BİN

Özellikle gençlik dizisi olan Age of Youth serisindeki performansı ile ülkemizde de geniş hayran kitlesine oluşan genç oyuncu, 1992 doğumlu ve bir çok ödülün de sahibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu