Sezgin Gelmez kimdir? Sezgin Gelmez ne iş yapıyor, mesleği ne?

Fenerbahçe'de başkan adayı olan Aziz Yıldırım, merakla beklenen adaylık toplantısında gazeteci Sezgin Gelmez ile güldüren bir konuşma yapınca pek çok kişi de Sezgin Gelmez'in kim olduğu ile ilgili araştırmalar yapmaya başladı. Peki Sezgin Gelmez kimdir?

Sezgin Gelmez kimdir? Sezgin Gelmez ne iş yapıyor, mesleği ne?

Fenerbahçe'de başkan adayı olan Aziz Yıldırım, merakla beklenen adaylık toplantısında gazeteci Sezgin Gelmez ile güldüren bir konuşma yaptı. Gelmez'i işaret eden Aziz Yıldırım, "Atçı naber? Bu atçı he, hep oyun oynuyor." ifadelerini kullanmıştı.

Söz konusu bu olaydan sonra da pek çok kişi arama motorlarında Sezgin Gelmez kimdir? Sezgin Gelmez ne iş yapıyor? sorularının yanıtlarını araştırmaya başladı.

Sezgin Gelmez, son dönemlerde ismi sık sık gündeme gelen ve merak edilen bir isim haline geldi. Aziz Yıldırım'ın bugünkü cümlelelerinden sonra pek çok kişi de arama motorlarında Sezgin Gelmez'in kim olduğu ile ilgili araştırmalar yapmaya başladı. Peki Sezgin Gelmez kimdir? Sezgin Gelmez ne iş yapıyor, Sezgin Gelmez'in mesleği ne? 

Sezgin Gelmez kimdir? Sezgin Gelmez ne iş yapıyor, mesleği ne?


SEZGİN GELMEZ KİMDİR?


Sezgin Gelmez, uzun senelerdir gazeteci ve muhabir olarak Beyaz TV'de meslek hayatını sürdürüyor. "Beyaz Futbol" ve "Derin Futbol" programlarının muhabirliğini yapan Sezgin Gelmez, bir dönem aynı kanal bünyesinde Spor Müdürü olarak da görev yaptı. Başarılı röportajları ve etkileyici habercilik kariyeriyle dikkat çeken Sezgin Gelmez, sık sık gündeme geliyor.

Paylaşılan detaylara göre Sezgin Gelmez, zaman zaman "Beyaz Futbol" ve "Derin Futbol"un YouTube kanalında sunuculuk yapıp futbol gündemine dair sohbetler yapmıştı. 14 Mayıs 2024'te tarihinde 2011 yılından beri çalıştığı Beyaz TV/Beyaz Futbol'dan ayrılan ve aslen Bursalı olan Sezgin Gelmez'in doğum yılına dair kesin bir bilgi bulunmuyor.

SEZGİN GELMEZ MESLEĞİ

Sezgin Gelmez, uzun senelerdir gazeteci ve muhabir olarak çalışıyor.