Magazin

Aysun Kayacı yıllar sonra ortaya mı çıktı? Aysun Kayacı’nın son hali olduğu iddia edilen görüntüler gündeme bomba gibi düştü!

Yıllar önce söylediği “Dağdaki çobanla benim oyum bir olamaz” lafıyla sansasyon yaratan eski manken ve oyuncu Aysun Kayacı’nın yıllar sonra ortaya çıktığı iddia edildi. Ünlü gazeteci Bilal Özcan resmi instagram hesabı üzerinden eski manken Aysun Kayacı’nın görüntülerini paylaştı.

AYSUN KAYACI DUBAİDE Mİ GÖRÜNTÜLENDİ?

Paylaşımında “2012’de Efe Kapancı ile evlenerek Londra’ya yerleşen Aysun Kayacı yıllar sonra görüntülendi. Dubai’de gelinlik mağazasında kendisine özel gelinlik diktiren Aysun Kayacı’nın neden gelinlik aldığı henüz bilinmezken, ünlü olduğunu sakladığı ve sıradan bir vatandaş gibi davrandığı kulağıma gelen bilgiler arasında” ifadelerini kullanan Bilal Özcan’ın paylaşımı gündeme bomba gibi düştü.

“Dağdaki çobanla benim oyum bir olamaz” diyerek sansasyonel bir açıklama yapan eski manken ve oyuncu Aysun Kayacı 27 Ekim 2012 tarihinde sürpriz bir evlilik yaparak hayatını bankacı Efe Kapancı ile birleştirmişti. Kayacı medyadan uzak bir şekilde Londra’da yaşamını sürdürüyor.

AYSUN3

AYSUN KAYACI KİMDİR?

20 Mayıs 1979 yılında İstanbul Üsküdar’da doğan Aysun Kayacı, mankenliğe 15 yaşında fuarlarda stand görevlisi olarak başladı. Uzun bir zaman mankenlik yaptıktan sonra 2000’li senelerde oyunculuğa adım atan Kayacı ilk olarak Zehirli Çiçek dizisinde rol aldı.

Önerilen İçerik :   Hangi rekortmen dizi için kesin final kararı alındı? Hayranlar şokta! Bir dizinin daha fişi çekildi

Yeniçağ gazetesinde yer alan habere göre, 2004’te 12. MGD Altın Objektif Ödülleri’nde “Yılın En İyi Mankeni” ödülünü kazandı. 2005’te Çat Kapı, 2006’da Doktorlar, 2007’de ise Sessiz Gemiler adlı dizilerde ve Kısık Ateşte 15 Dakika adlı sinema filminde oynadı.

2009 yılında Yeditepe Üniversitesi Tarih Bölümü’nü bitiren Aysun Kayacı, NTV’de yayınlanan Haydi Gel Bizimle Ol adlı televizyon programında sunuculuk yaptı ve yine aynı senelerde Haldun Dormen ile beraber özel bir kanalda şarkı yarışması sunuculuğunu üstlendi.

ay

Haydi Gel Bizimle Ol isimli programda 27 Mart 2008 tarihinde sansasyon yaratan; “Bu ne biçim demokrasi? Benim verdiğim oy ile; ayak takımının, dağdaki çobanın oyu eşit olabilir mi?” cümlelerini sarf etti. Aysun Kayacı’nın kurduğu bu cümleler nedeniyle Adıyaman ve İlçeleri Dayanışma Derneği Başkanı Şükrü Orak ve avukatı Hacı Orhan tarafından hakkında suç duyurusunda bulunularak ve “Basın Yoluyla Hakaret” suçundan Türk Ceza Kanunu 301. maddesinden dava açılması talep edildi.

Görüntülerdeki kişinin Aysun Kayacı olup olmadığı ile ilgili net bir açıklama gelmese de söz konusu görüntüler gündeme şimdiden bomba gibi düştü.

Önerilen İçerik :   Kağıt Ev dizisi başlıyor! Kağıt Ev konusu ne? Oyuncuları kimler? Dizi hakkında tüm bilinmeyenler

Bilal Özcan’ın resmi instagram hesabındaki görüntüler için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu